PS4 Hellmut: The Badass From Hell CZ (nová)

Kód: SR19386
Nové česky
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
Hellmut The Badass From Hell PS4
499 Kč –20 % 399 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.5.2021

ACAB

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brány pekla se otevírají a lidstvo je v nebezpečí! Ne, nemá to nic společného s určitou hrou napsanou „MOOD“ dozadu, jak si to troufáte vůbec myslet! Tato hra není obyčejná střílečka z pohledu první osoby, má ošklivé démony a silné zbraně a stříkající krev a ... Počkejte chvíli, začneme znovu.

Byla vám udělena nesmrtelnost! Co z vás zbylo, to má. Po tom, co vás démoni snědli, už toho moc nezbylo. Pokud se chystáte získat zpět své tělo, budete muset zabít některé démony ... vlastně spíš hodně démonů. Opravdu tu možná mluvíme o démonocidech ... Upřímně očekáváme rozzlobené dopisy od démonických nátlakových skupin, které nás žádají, abychom vysvětlili, proč můžete v této hře tolik z nich zavraždit bez jakékoli morální výčitky. Ale na to jste čekali že?

Hellmut: Badass z pekla je rychlá akční hra s prosklenou bouřkou, která roztočí vše až a postaví vás přímo do ní. Převezměte kontrolu nad různými transformacemi a odemkněte nové transformace pokaždé, když dokončíte hru. Vyzvěte náhodně generované šéfy napříč náhodně generovaným světem, porazte démonické hordy, drancujte cenné poklady a soulové kameny, neste silné zbraně a využijte všechny své schopnosti k záchraně lidstva! Nebo přinejmenším se zachraňte, což se cítí přinejmenším stejně dobré jako záchrana lidstva. Každá transformace vám dává nové způsoby, jak zabíjet ještě více hord démonů! Velte krysám jako Král krys, staňte se svými mocnými kouzly orkskou vílou (no, tak mocnou, jakou dokáže vrhnout orkská víla ...), ponořte nepřátele do pochybného huláku Slimeball nebo se staňte mnoha dalšími absurdními obludnostmi, které marketing přináší.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 27. února 2018
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky a popisky
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Grindstone s.r.o.
vydavatel: Aquiris Game Studio S.A.
Výrobce: Volcani.cc
Žánr: Akční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: