PS3 Harry Potter and The Deathly Hallows - Part 1

Kód: SR536
Bazar
Neohodnoceno
1 299 Kč –38 %
PS3 Harry Potter and The Deathly Hallows Part 1
1 299 Kč –38 % 799 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Bez manuálu

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Videohra Harry Potter a relikvie smrti – část 1. je od začátku do konce plná svižné akce a efektních soubojů. Hráči se v ní octnou na útěku, bojují o svůj život na zoufalé a nebezpečné výpravě k nalezení a zničení Voldemortových viteálů, na níž se při každém kroku střetávají ve velkolepých bitvách se smrtijedy a harpyjemi. A aby toho nebylo málo, budou se muset kromě protivenství, která na Harryho v sedmém dobrodružství čekají, vypořádat i s nestvůrami, s nimiž se utkali již v minulosti. Proti nekonečným útokům, přicházejícím ze všech stran, se budou nuceni vytasit s nejmocnějšími kouzly ze svého čarodějnického arzenálu. Už žádné hodiny kouzlení, už žádný trénink. Nebezpečí je tentokrát bezprostřední. Hráči musejí bojovat o život.

Děj filmu

První část začíná v okamžiku, kdy se Harry, Ron a Hermiona vydávají na strastiplnou výpravu k nalezení a zničení tajemného zdroje Voldemortovy nesmrtelnosti a moci — viteálů. Sami, bez pomoci svých profesorů a Brumbálovy ochrany se tři přátelé musejí spolehnout jeden na druhého více než kdy dříve. Přetrhnout jejich vzájemná pouta se však snaží Temné síly, které mezi nimi působí.

Kouzelnický svět se mezitím stává nebezpečným místem pro všechny, kdo nejsou spojenci Temného pána. Válka, které se všichni tolik obávali, začala. Voldemortovi smrtojedi ovládnou Ministerstvo kouzel i celé Bradavice a terorizují a uvězňují každého, kdo se jim postaví. Ale jedna trofej, po níž Voldemort touží nejvíce, jim stále chybí – Harry Potter. Vyvolený se stává cílem hledání smrtojedů s příkazem přivést Harryho Voldemortovi živého.

Harryho jedinou nadějí je najít viteály dříve, než Voldemort najde jeho. Při pátrání se seznámí se starou a téměř zapomenutou legendou o relikviích smrti. Pokud se legenda ukáže být pravdivou, získá Voldemort absolutní moc, o níž tolik usiluje.
Harry však netuší, že o jeho budoucnosti se rozhodlo již tehdy, kdy se v onen osudný den stal „chlapcem, jenž přežil“. Harry Potter, z něhož se mezitím stal mladý muž, se tak postupně blíží k poslednímu úkolu, na který se připravuje od prvního dny, kdy dorazil do Bradavic: svedení závěrečné bitvy s Voldemortem.

Hlavní vlastnosti

 

Nejmocnější zbraní je kouzelnická hůlka

Žádné slitování s nepřáteli! Použijte proti nim veškerou sílu svých kouzel a braňte se před jejich útoky a pokusy o zajetí.

 

Smrtelné nebezpečí číhá na každém rohu

Utkáte se s Voldemortovýmu nohsledy, mezi nimiž nechybí smrtijedi, harpyje a mozkomorové, a zuřivými bestiemi, které útočí bez varování. Dosud žádná z her s Harrym Potterem nebyla tolik akční!

 

Staňte se mistry v plížení

Abyste unikli odhalení a mohli se proplížit kolem nepřátel, naučíte se používat plášť neviditelnosti, mnoholičný lektvar a prášek instantní peruánské temntoy.

 

Unikátní systém krytí

Pomocé kouzel vytvoříte si ochranný kryt. K tomu budete moci využít věci ve svém okolí, jako stromy, stoly nebo sochy, a poté je vrhat proti nepřátelům. Z obrany tak přejdete do protiútoku.

 

Mocné lektvary

Najdete-li určité druhy zboží a předmětů, budete je moci vyměnit za lektvary, sloužící k podpoře útoku, úniku, obnovení zdraví či zvýšení štěstí.

 

S Bradavicemi za zády a na útěku

Vaše nebezpečná cesta vás zavede na řadu nových míst městskými ulicemi počínaje a nehostinou divočinou konče. Nebudou chybět ani legendární kouzelnická místa. Na každém z nich budou čekat jiní protivníci, úkoly a výzvy.

 

Nový herní engine

Nový herní engine, vyvinutý speciálně za účelem účinnějšího využití technologie konzolí s vysokým rozlišením, produkuje brilantní grafiku a intenzivní systém soubojů, které hráče pohltí jako ještě nikdy předtí.

 

PS3 Harry Potter and The Deathly Hallows - Part 1

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury
Záruka: 1 rok
Datum vydání: Listopad 2010
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Electronic Arts
Výrobce: EA Bright Light
Žánr: Akční adventura
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: