PS2 Gladiator: Sword of Vengeance

Kód: SR1414
Bazar
Neohodnoceno
299 Kč –33 %
PS2 Gladiator Sword of Vengeance
299 Kč –33 % 199 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.5.2021

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Gladiator: Sword of Vengeance je videohra vyvinutá společností Acclaim Studios Manchester a vydaná společností Acclaim Entertainment.

Hra začíná, když Invictus Thrax líčí, jak římská říše za vlády šlechtického císaře Trajana padla pod velení despotického a sadistického konzulárního úřadu Arruntiuse po Trajanově záhadné smrti. Arruntius vstoupil na císařský trůn a přinesl věk tyranie a ničení pro Řím a proměnil město Řím v osobní hřiště zvané Arruntium, kde gladiátoři bojovali a umírali v ulicích za to, že Arruntiusova krutá zábava byla jeho posedlostí. Thrax popisuje, jak se kdysi stal gladiátorským mistrem Trajanu, než byl poslán k boji do Kolosea Arruntiusem, aby odstranil poslední Trajanovy příznivce.

Thrax je zabit neznámou silou poté, co porazil ostatní gladiátory, a je poslán do posmrtného života Elysia, kde se setká s maskovanými dětskými duchy Romulusem a Remusem, kteří odhalí Thraxovi, že Arruntius zavraždil Trajana pomocí černé magie od temných bohů teroru, strachu a dětí na Marsu, Phobose a Deimose. Využívali podporu úplatků senátorů, aby se zmocnili imperiálního trůnu. Bratrští duchové prohlašují, že Thrax byl vybrán římskými bohy, aby jednali jako jejich šampion kvůli Arruntiusově vládě oslabující moc bohů, aby zabil Arruntiuse, zabránil smrti Říma v jeho rukou a obnovil slávu Říma. Thrax souhlasí, že bude jednat jako jejich mistr a cestuje Elysiem se silami nadanými od bohů získaných k dokončení úkolu přes monstra mýtů a obávaným Phobosem a Deimosem, aby obnovil životní sílu Říma, představovanou zkaženým ztvárněním Capitoline Vlk, který Thrax pomáhá znovu vybudovat poté, co porazil oba bohy.

 

PS2 Gladiator: Sword of Vengeance

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 28. listopadu 2003
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 2
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Acclaim Entertainment
Výrobce: Acclaim Studios Manchester
Žánr: Hack and slash

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: