PS4 Sekiro: Shadows Die Twice (nová)

Kód: SR98920
Nové
Neohodnoceno
999 Kč –12 %
PS4 Sekiro Shadows Die Twice
999 Kč –12 % 879 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.5.2021

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vývojářské studio FromSoftware, které stojí za slavnými tituly jako Bloodborne nebo Dark Souls, vás vezme na výpravu do jednoho z nejkrvavějších období japonských dějin. V této akční adventuře s prvky fantasy a RPG se vžijete do role „jednorukého vlka“, zneuctěného a znetvořeného bojovníka, který jen štěstím unikl smrti. Nyní se vydává na záchranu mladého lorda, ale cestu si bude muset probojovat přes množství nepřátel. Kromě meče a své protetické ruky bude muset kombinovat řadu dalších nástrojů a schopností, jako je například neviditelnost. Vydejte se vstříc dobrodružstvím, objevujte pečlivě zpracovaný herní svět, hledejte užitečné nástroje a poznávejte další hrdiny.

Výprava do japonských dějin

Příběh hry se odehrává na konci 16. století v etapě japonských dějin, která se nazývá Sengoku nebo období válčících států. Čeká na vás temný a krvavý herní svět, ve kterém vám neustále hrozí nebezpečí, ale zároveň si vás získá svou autentičností.

V kůži zkušeného nindži

Hlavním hrdinou hry je zkušený a životem zocelený válečník – „jednoruký vlk“. Poté, co jen o vlásek unikne smrti rukou temného samuraje Ashiny, se vrací v plné síle s novou protetickou rukou, kterou můžete postupně vylepšovat a doplňovat o nástroje.

Boj na život a na smrt

Po únosu mladého lorda se „jednoruký vlk“, který je zavázán jeho ochranou, musí vydat na jeho záchranu. A je připravený na cestě za pomstou obětovat všechno, dokonce i svůj život. Při tomto nebezpečném dobrodružství bude muset čelit mnoha různorodým nepřátelům.

Propližte se hrou

V soubojích muže proti muži si nevystačí pouze s dobře nabroušeným mečem a dalšími zbraněmi, ale bude potřebovat také dostatek intuice. Základní mechaniku hry tvoří průzkum, během kterého hrdina může využívat svou neviditelnost a objevovat nové cesty i nástroje.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 22. března 2019
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Francouzský
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Activision
Výrobce: FromSoftware
Žánr: Akční adventura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: