XBOX 360 Left 4 Dead 2

Kód: SR989443
Bazar
Neohodnoceno
999 Kč –40 %
XBOX 360 left 4 dead ntsc
999 Kč –40 % 599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.5.2021

BAZARAD


 z22

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Left 4 Dead 2 je přímým pokračováním kritikou oceněného kooperativně multiplayerového bestselleru od studia Valve, tvůrců her Half-Life, Portal, Team Fortress a Counter-Strike. Left 4 Dead 2 slibuje další prodejní trhák pro rok 2009 a chce nastavit novou laťku pro kooperativní akční žánr.

Nový titul přidává k prověřenému hernímu stylu L4D boj na blízko s použitím předmětů jako jsou motorová pila, pánvička, sekyra nebo baseballová pálka.

Současně se představuje verze 2.0 “Režiséra umělé inteligence”, dynamicky proměnlivá hratelnost L4D je tak posunuta na vyšší úroveň, kdy tento systém dokáže procedurálně měnit povětrnostní podmínky, rozestavení objektů a strukturu cest na mapě, populaci nepřátel a další jevy v odezvě na chování hráče. Výsledkem je unikátní herní zážitek šitý na míru vkusu a výkonnosti účastníků, který přináší zcela uspokojivý a odlišný zážitek při každém hraní.

A konečně, přídavek nových postav, zombijských bossů, zbraní a předmětů, činí Left 4 Dead 2 výrazně rozsáhlejší hrou než její předchůdce, obsahující více kooperativních kampaní, více kampaní v režimu Versus, více map pro režimu Survival atd.

Situace:

Děj Left 4 Dead 2 se odehrává v přibližně stejné době jako původní hra - těsně po vypuknutí epidemie, jejímž následkem se většina populace proměnila v různorodé zombijské mutanty. Hráči se ujmou role čtyř nových postav, tzv. “Přeživších”, přičemž každá z nich disponuje svéráznou osobností a novými rozhovory. Cesta těchto přeživších povede skrze jihovýchodní část Spojených států - počínaje pustinou přes Georgii po vyvrcholení v francouzské čtvrti New Orleans.

 

Hlavní vlastnosti

Kooperativní akce

Nové generace od tvůrců Half-Life, Portal, Team Fortress a Counter-Strike.

AI Director 2.0

Pokročilá technologie přezdívaná “Režisér umělé inteligence” byla klíčem k unikátní hratelnosti Left 4 Dead. L4D 2 obsahuje druhou generaci systému, který nově dovoluje “režisérovi” dynamicky upravovat strukturu úrovně, rozmístění objektů na mapě, počasí a světelné efekty podle denní doby.

Nové zbraně pro boj zblízka

Sekyra, motorová pila, pánvička, baseballová pálka – jsou příslibem “intimnější” interakce se zombiemi.

Čtyři různí přeživší

Poutavý příběh a nové dialogy.

Větší komplexnost hry

L4D 2 bude od začátku obsahovat více kooperativních kampaní a více misí a map pro režim Versus než L4D 1. Navíc, již základní verze hry nabízí režim Survival.

 

4_1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční Střílečky
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 20. listopadu 2009
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local, online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický, Čínský
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Valve
Výrobce: Valve
Žánr: Střílečka z pohledu první osoby, Survival horor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: