PS4 Far Cry 4 & Far Cry 5 Double Pack CZ (nová)

Kód: SR95317
Nové česky
1 hodnocení
1 049 Kč –39 %
PS4 Far Cry 4 & Far Cry 5 Double Pack CZ
1 049 Kč –39 % 645 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.5.2021

ACAB

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

2 hry v jednom balíčku z oceněné série Far Cry (2x disk)

 

Objevte znovu oceněnou franšízu Far Cry a zažijte pohlcující zážitky díky tomuto dvojitému balíčku Far Cry 5 + Far Cry 4. Prozkoumejte masivní otevřené světy s integrovaným kooperativním hraním otevřeného a otevřeného světa a připravte se na desítky hodin hraní.

Far Cry 5 Vítejte v Hope County v Montaně. Toto idylické místo je domovem komunity lidí milujících svobodu - a fanatického kultu soudného dne známého jako The Project at Eden's Gate. Eden's Gate vedená charismatickým prorokem Josephem Seedem a jeho oddanými sourozenci - The Heralds - tiše pronikla do všech aspektů každodenního života v tomto kdysi klidném městě. Když váš příjezd podněcuje kult k násilnému převzetí kontroly nad regionem, musíte povstat a rozpoutat odpor, abyste osvobodili obléhanou komunitu.

Far Cry 4 Skrytý v tyčících se Himalájích, kde leží Kyrat, země plná tradic a násilí. Jsi Ajay Ghale a cestuješ do Kyratu, aby jsi splnil umírající přání své matky, ocitneš se v občanské válce, která svrhla represivní režim diktátora Pagana Min. Prozkoumej a procházej tento obrovský otevřený svět, kde na každém rohu číhá nebezpečí a nepředvídatelnost. Zde se počítá každé rozhodnutí a každá sekunda je příběh. Vítej v Kyratu.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční střílečky
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 20. června 2019
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: České popisky a titulky
Obal: Italský
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Montreal
Žánr: Střílečka z pohledu první osoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: