PS4 Hunt Showdown (nová)

Kód: SR981439
Nové
Neohodnoceno
449 Kč –5 %
PS4 Hunt Showdown
449 Kč –5 % 425 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Divoká, děsivá monstra se toulají po bažinách v Louisianě a vy jste součástí skupiny drsných lovců odměn, kteří jsou povinni zbavit svět jejich příšerné přítomnosti. Vyhoďte tyto tvory z našeho světa a budete štědře placeni - a budete mít šanci koupit si více příšerných a mocných zbraní. Selhání a smrt vás zbaví charakteru i vybavení. Vaše zkušenost však stále zůstává ve vaší skupině lovců - zvané vaše pokrevní linie - vždy.

VYSOKÉ RIZIKO, VYSOKÁ ODMĚNA, VYSOKÉ NAPĚTÍ

Huntova konkurenceschopná herní hra založená na zápasech kombinuje prvky PvP a PvE a vytváří jedinečně napínavý zážitek, při kterém je váš život, vaše postava a vaše vybavení vždy na řadě. Na začátku každého zápasu se až pět týmů po dvou vydalo sledovat své monstrózní cíle. Jakmile jednoho z nich najdou a porazí, obdrží odměnu - a okamžitě se stanou terčem všech ostatních Hunterů, kteří zůstanou na mapě. Pokud si nedáte pozor na záda, najdete v něm nůž a vaše poslední vzpomínka bude na další tým Lovců, kteří odcházejí s vaší cenou. Čím vyšší je riziko, tím vyšší je odměna - ale jediná chyba vás může stát všechno.

POSTUP

Dokonce i po smrti budete moci pokročit mezi řadami lovců prostřednictvím své pokrevní linie. I když jedna postava může zemřít, její zkušenosti se přenesou do vaší pokrevní linie, kde ji můžete použít u ostatních lovců. Pokud se dostanete z mapy živí, budete moci použít získané peníze a zkušenosti k vystrojení nových Hunterů a přípravě na další zápas. Pokud zemřete, ztratíte všechno kromě svých zkušeností.

TEMNÝ POHLED

Dark Sight umožňuje Lovcům nahlédnout do závoje mezi světy, takže to, co nelze vidět smrtelnými očima, je viditelné pro ty, kdo byli zasvěceni. Pokud sledujete příšery, použijte Dark Sight a přízračné světlo vás povede k dalšímu cíli. Dark Sight také označuje hráče nesoucí odměnu, díky čemuž jsou zranitelnější vůči přepadení při pokusu o útěk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční střílečky
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 22. února 2018
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Crytek
Výrobce: Crytek
Žánr: Střílečka z pohledu první osoby
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: