Naše nejprodávanější hry

Herní průmysl zažívá obrovský boom, výrobci a vývojáři se předhánějí ve vytvoření té nejlepší hry, která by co nejlépe padla do momentální poptávky hráčů. Dnes se podíváme na ty vůbec nejprodávanější hry.

 

Tekken

Tekken je série bojových her od společnosti Namco, která současně běží hned na několika platformách. Zahrát si ji můžete jak na PS1 PS2 PS3 a PS4 nebo XBOX 360 a XBOX ONE, tak samozřejmě na osobním počítači. Hráči si cení zejména učení nových úderů a provádění jejich kombinací, kterými doslova posadí svého soupeře na zadek. Boje v této hře nutí hráče přemýšlet a užívat vhodné údery ve správný čas.

tekken

 

 

Call of Duty

Není klasičtější střílečky, než celá série Call of Duty. Zřejmě každý hráč si alespoň jednou v životě vyzkoušel, jaké to je procházet ruinami města za druhé světové války, nebo bojovat ve fiktivním mezinárodním konfliktu odehrávajícím se v současnosti. Hráče si přitáhla především vynikající grafikou a skvělým ovládáním. Zpestřením je i příběh, který zejména v posledním díle stojí za to.

Call of Duty

 

Grand Theft Auto

Další klasikou je gangsterská série GTA, ve které se z obyčejného chlapíka proměníte v gangstera. Plníte nejrůznější úkoly, vyděláváte peníze a vůbec můžete dělat věci, o kterých se vám ani nesnilo. Hráče si získala hlavně všemožnými cheaty, které do hry přinesly mnohdy více zábavy než samotná originální kampaň.

Grand Theft Auto

 

Mafia

Srdcová záležitost převážně české herní scény. Říká se, že kdo nikdy neokusil herní sérii Mafia, jako by nežil. Všechny tři díly jsou velice povedené, a to zejména díky svému příběhu. Dokáže vás totiž zcela pohltit, takže si budete připadat jako hlavní herní hrdina. Hráči si chválí také propracované ovládání a vcelku reálnou fyziku, na kterou je kladen velký důraz.

Mafia

 

 

Hry na Kinect XBOX 360

Velmi oblíbené v poslední době se stalo i pohybové ovládání Kinect, se kterým přichází naprosto jiná dimenze počítačových her. Ať už budete hrát fotbalovou FIFU či závodní FORZU HORIZON, nejvíce si užijete sportovní tituly jako například Kinect Sports. Není přece nic lepšího než si doma s kamarády například zaházet oštěpem a soutěžit, kdo hodí dále.

 

XBOX 360 Kinect

Najdete nás i na MALL.CZ