PSP Shaun White Snowboarding

Kód: SR94405
Bazar
Neohodnoceno
399 Kč –40 %
PSP Shaun White Snowboarding essentials
399 Kč –40 % 239 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.5.2021

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shaun White Snowboarding dává hráči, jak název napovídá, snowboard a pošle ho na čtyři lyžařské lokace po celém světě (Evropa, Aljaška, Japonsko a fiktivní místo zvané Park City) pod dohledem profesionálního snowboardisty samotného Shauna Whitea stejně jako další profesionálové, moderátoři, piloti a podobně. Ale než se hráč může vydat na svah, musí si vytvořit svoji postavu výběrem nejen z různých vzhledů těla, ale také z různých oděvů a snowboardů.

V průběhu hry hráč vydělává peníze dokončováním výzev, které mohou být na oplátku investovány do více stylizovaného oblečení a dalších typů snowboardů. Každá z desek má šest statistik, jako je rovnováha nebo rychlost, a ne všechny jsou nejlepší možnou volbou pro každou danou situaci. Zatímco v závodě je důležitým faktorem rychlost, deska s vyšším hodnocením rotace umožňuje lepší kaskadérské kousky.

Tato hra dává hráči možnost vstoupit do otevřeného světa, kde se může volně pohybovat po svahu, jak se mu zlíbí. Několik lanovek a dokonce i vrtulník ho přivedou na různá výchozí místa, ale pokud chce, může také chodit a objevovat skryté oblasti. Tím, že dělá triky, s ovládacími prvky, které používají hlavně analogové páčky podobné Skate, hráč získává respektové body. A na trati jsou kromě mnoha překážek při provádění triků také výzvy jako Jibfest, ve kterém se počítají pouze triky na kolejích a boxech nebo Freestyle, ve kterém se počítá každý trik. Mezi další patří Death Race, ve kterém se hráč musí dostat k cíli před všemi ostatními, ale jak název napovídá, vše je povoleno, včetně narážení protivníků a házení sněhových koulí, aby se dostali z rovnováhy. Existují také některé výzvy, jako je King of the Hill, které lze provést pouze s připojením alespoň jednoho dalšího lidského hráče.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 14. listopadu 2008
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: PSP
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Montreal
Žánr: Sportovní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: