PS4 Alien Isolation (nová)

Kód: SR99942
Nové
5 hodnocení
Značka: Sega
458 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Objevte skutečný význam strachu v Alien: Isolation na PS4, boj o přežití zasazený do atmosféry neustálého strachu a smrtelného nebezpečí. Patnáct let po událostech Vetřelce vstoupila dcera Ellen Ripleyové Amanda do zoufalé bitvy o přežití, na misi odhalit pravdu za zmizením její matky.

Jako Amanda budete procházet stále horšími místy protože se ocitnete konfrontovaní ze všech stran panickou, zoufalou populací a nepředvídatelným, nemilosrdným vetřelcem. Nedostatečný a nedostatečně připravený, musíte obnovit zdroje, poskytnout řešení a využít svůj rozum, nejen aby jste uspěl ve své misi, ale prostě zůstal naživu.

Klíčové vlastnosti

    Překonejte všudypřítomnou smrtelnou hrozbu: Zažijte přetrvávající strach proti skutečně nebezpečnému vetřelci, který vás svými pronásleduje a reaguje na každý váš pohyb.
    Zlepšit přežití: Hackujte systémy, najděte životně důležité zdroje a řemeslné předměty k řešení každé situace. Vyhnete se svým nepřátelům, rozptýlíte je nebo jim čelíte?
    Prozkoumejte svět tajemství a zrady: Ponořte se do podrobného prostředí Sevastopolu, vyřazené obchodní stanice na okraji vesmíru. Setkejte se s bohatým obsazením obyvatel ve světě zjizveném strachem a nedůvěrou.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PS4
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Sega
Výrobce: Creative Assembly
Žánr: Akční adventura, Survival horor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: