XBOX 360 Kinect Disneyland Adventures

Kód: SR2044
Bazar
2 hodnocení
449 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023
Možnosti doručení

BAZARAD

AE

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox 360 Kinect Disneyland je rodinná adventurní hra vyvinutá společnostmi Frontier Developments a Asobo Studio, kterou v roce 2011 vydal Microsoft Studios pro Xbox 360 s podporou ovladače Kinect. Hra nabízí hráčům možnost navštívit virtuální verzi známého zábavního parku Disneyland v Kalifornii a zažít řadu zábavných aktivit, založených na populárních atrakcích a postavách ze světa Disney.

 

V Kinect Disneyland Adventures hráči ovládají své postavy pomocí pohybového ovladače Kinect, což umožňuje plynulé a přirozené interakce s prostředím a postavami ve hře. Hráči mohou prozkoumávat různé oblasti Disneylandu, setkávat se s oblíbenými Disney postavami, sbírat autogramy, fotografovat se s nimi a plnit pro ně různé úkoly.

Hra obsahuje řadu miniher a atrakcí, které jsou inspirovány skutečnými atrakcemi v Disneylandu, jako jsou Space Mountain, Pirates of the Caribbean, Haunted Mansion nebo It's a Small World. Mini hry a atrakce zahrnují různé dovednostní výzvy, závody a pohybové úkoly, které hráče zábavně zapojí do hry.

Kinect Disneyland Adventures nabízí také kooperativní režim, ve kterém mohou dva hráči společně prozkoumávat park, navštěvovat atrakce a plnit úkoly jako tým. Tento režim je ideální pro rodiny a přátele, kteří chtějí sdílet zážitek z virtuálního Disneylandu společně.

Graficky je hra navržena tak, aby co nejvěrněji znázorňovala atmosféru a vizuální styl skutečného Disneylandu. Postavy, prostředí a atrakce jsou detailně zpracovány a barevné, což dodává hře živou a poutavou atmosféru.

Kinect Disneyland Adventures byla kritiky i hráči přijata pozitivně, zvláště pro svou poutavou atmosféru, zábavné mini hry a věrnou reprezentaci Disneylandu. Hra je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro Disney fanoušky, kteří si chtějí užít zábavní park z pohodlí svého domova.

XBOX 360 Kinect Disneyland Adventures

 

 

 

 doprava 1

1_7

 

XBOX 360 Kinect Disneyland Adventures

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox 360
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 18. listopadu 2011
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: XBOX 360 KINECT
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Microsoft Studios
Výrobce: Frontier Developments
Žánr: Párty hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ