XBOX 360 Kinect Disneyland Adventures

Kód: SR2044
Bazar
2 hodnocení
449 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

AE

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox 360 Kinect Disneyland je rodinná adventurní hra vyvinutá společnostmi Frontier Developments a Asobo Studio, kterou v roce 2011 vydal Microsoft Studios pro Xbox 360 s podporou ovladače Kinect. Hra nabízí hráčům možnost navštívit virtuální verzi známého zábavního parku Disneyland v Kalifornii a zažít řadu zábavných aktivit, založených na populárních atrakcích a postavách ze světa Disney.

 

V Kinect Disneyland Adventures hráči ovládají své postavy pomocí pohybového ovladače Kinect, což umožňuje plynulé a přirozené interakce s prostředím a postavami ve hře. Hráči mohou prozkoumávat různé oblasti Disneylandu, setkávat se s oblíbenými Disney postavami, sbírat autogramy, fotografovat se s nimi a plnit pro ně různé úkoly.

Hra obsahuje řadu miniher a atrakcí, které jsou inspirovány skutečnými atrakcemi v Disneylandu, jako jsou Space Mountain, Pirates of the Caribbean, Haunted Mansion nebo It's a Small World. Mini hry a atrakce zahrnují různé dovednostní výzvy, závody a pohybové úkoly, které hráče zábavně zapojí do hry.

Kinect Disneyland Adventures nabízí také kooperativní režim, ve kterém mohou dva hráči společně prozkoumávat park, navštěvovat atrakce a plnit úkoly jako tým. Tento režim je ideální pro rodiny a přátele, kteří chtějí sdílet zážitek z virtuálního Disneylandu společně.

Graficky je hra navržena tak, aby co nejvěrněji znázorňovala atmosféru a vizuální styl skutečného Disneylandu. Postavy, prostředí a atrakce jsou detailně zpracovány a barevné, což dodává hře živou a poutavou atmosféru.

Kinect Disneyland Adventures byla kritiky i hráči přijata pozitivně, zvláště pro svou poutavou atmosféru, zábavné mini hry a věrnou reprezentaci Disneylandu. Hra je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro Disney fanoušky, kteří si chtějí užít zábavní park z pohodlí svého domova.

XBOX 360 Kinect Disneyland Adventures

 

 

 

 doprava 1

1_7

 

XBOX 360 Kinect Disneyland Adventures

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox 360
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 18. listopadu 2011
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: XBOX 360 KINECT
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Microsoft Studios
Výrobce: Frontier Developments
Žánr: Párty hra
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: