XBOX 360 Kingdoms of Amalur: Reckoning promo

Kód: 235830
Bazar
1 hodnocení
269 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

BAZARAD

Promo edice


 z22

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kingdoms of Amalur: Reckoning je akční RPG hra zasazená do Amaluru, tajemného a kouzelného fantasy světa vytvořeného uznávaným spisovatelem R. A. Salvatorem. Reckoning, po vizuální stránce přivedená k životu osobitým stylem proslulého výtvarníka a tvůrce komiksového Spawna Todda McFarlana, přináší do žánru RPG her novou úroveň grafického ztvárnění i syrových akčních soubojů. Hra je vyvíjena pod taktovkou Kena Rolstona, návrháře úspěšných RPG her The Elder Scrolls III: Morrowind a The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Reckoning v sobě spojuje intenzivní akční souboje z pohledu třetí osoby, podrobné zkoumání herního světa, široké možnosti vývoje a úprav postavy a poutavé vyprávění v neobyčejně detailním fantasy světě. Svou cestu započnete, když zázračně vstanete z mrtvých se schopností ovládat novou, nebezpečnou magii schopnou změnit osud celého světa. Všude kolem vás zuří brutální válka různých ras, frakcí a spojenců a vy se snažíte odhalit tajemství své nesmrtelnosti i prastarého zla, které se snaží pozřít váš svět.

Dějové pozadí Kingdoms of Amalur pokrývá neskutečných 10 000 let historie vytvořené R. A. Salvatorem a Reckoning se soustředí na jediný okamžik z této historie, na příběh osamoceného hrdiny schopného změnit osud světa Amaluru. Každá budova, strom i stvoření má svoje jasně určené místo v tomto hlubokém světě plném neobyčejným krajin, záhadných měst, barvitých postav a fantastických bytostí inspirovaných legendárním výtvarným stylem Todda McFarlana.

  • Intenzivní akční souboje: Vytvořte si vlastní, unikátní bojový styl, vyberte si z devíti odlišných tříd zbraní na blízko a několika tuctů ničivých kouzel náležejících do ojedinělého soubojového a magického systému Reckoning. Pobíjejte nepřátele v úžasných bojových sekvencích nabízejících brutální možnosti doražení soupeře, které jste dosud v žádném jiném RPG neviděli.
  • Design otevřeného světa pod dohledem Kena Rolstona: Prožijte více než šedesát hodin strhujícího příběhu, plného rozmanitých úkolů a s možností volného průzkumu herního světa, od legend RPG žánru Kena Rolstona (návrháře Morrowindu a Oblivionu), výtvarného ředitele Marka Nelsona (návrháře Shivering Isles, Morrowindu, Oblivionu, Falloutu 3) a hlavního návrháře Iana Fraziera (autora Titan Questu).
  • Bohatá historie a podmanivý příběh od R. A. Salvatoreho: Reckoning se odehrává ve světě Kingdoms of Amalur, v krátkém údobí z 10 000 let dlouhé fiktivní historie vytvořené mnohonásobně oceněným spisovatelem R. A. Salvatorem.
  • Výtvarný styl a animace podle Todda McFarlana: Reckoning, přivedená k životu za dozoru Todda McFarlana – slavného kreslíře komiksového Spider-Mana, tvůrce komiksového Spawna a zakladatele vydavatelství Image Comics –, přináší intenzivní akční souboje, zástupy ohavných nepřátel a nádherně prokreslené fantasy lokace.
  • Buďte strůjcem svého osudu: Vybírejte pro svoji postavu z tuctů unikátních dovedností a schopností a dále ji upravujte pomocí revolučního systému Reckoning, který vám podle toho, jak hrajete, odemyká nové směry vašeho osudu. Miliony kombinací zbraní a zbrojí vám umožňují vytvořit postavu, která vypadá a chová se přesně tak, jak jste vždy chtěli.

 

 

reck

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 10. února 2012
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Electronic Arts
Výrobce: 38 Studios
Žánr: Akční RPG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ