PS3 Lost Planet 2

Kód: 639646
Bazar
Neohodnoceno
179 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

BAZARAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Hra Lost Planet 2 je zasazena do období 10 let po skončení dramatického vývoje událostí původního dobrodružství. Po úspěšných terraformovacích zákrocích začaly tát planetární ledovce, které uvolnily prostor bujným tropickým džunglím a dalším novým prostředím. Příběh se rozvíjí mimo dosah Wayne Holdena, když hráči následují činy svérázných sněžných pirátů, kteří se snaží získat kontrolu nad E.D.N III. Hráči procházejí se svými hrdiny scénářem různých příběhů a připravují jedinečný, interaktivní zážitek. V tomto směru dostávají příležitost zapojit se do příběhu mnohem dynamičtějším způsobem, poněvadž jednotlivé zápletky se rozvíjejí různými směry.

Vlastnosti:

Zásadní rysy první hry se vracejí v podobě hry Lost Planet 2, takže hráči se mohou cítit jako doma. Kromě klíčových činností, díky nimž se hraní Lost Planet stalo opravdovým 3D zážitkem, nabízí Lost Planet 2 svým hráčům možnost získat taktickou výhodu celou řadou nových akcí. Hra také přináší nový přídavek k ohromným Akridům, které si oblíbili fanoušci z první hry Lost Planet.

Firma Capcom strávila spoustu času sledováním reakcí hráčů a řada jejich návrhů se využila při tvorbě Lost Planet 2, takže vznikla hra, jakou budou milovat jak noví, tak původní fanoušci herní série. Hra využívá nejpokročilejší softwarový vývojový nástroj firmy Capcom, technologii MT Framework 2. Jedná se o první hru, kde je nasazena tato technologie stavějící na vymoženostech původního systému MT Framework.

Hra Lost Planet 2 je kromě strhujícího režimu hry pro jednoho hráče doplněna nejrozsáhlejším příběhem pro více hráčů, jaký byl kdy ve střílečkách k vidění. Režim příběhu nabitý akcí dovoluje na internetu sestavovat družstva až o 4 hráčích, kteří společně s přáteli plní úkoly zadané v misích.

 

lp

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 11. května 2010
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local, online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Capcom
Výrobce: Capcom
Žánr: Střílečka z pohledu třetí osoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ