XBOX 360 Metro 2033

Kód: SR220140
Bazar
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

BAZARAD

 

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

 

Způsob hraní je mimořádně dynamický a bohatý. Budete čelit různým politickým režimům (demokracii s tržní ekonomikou, totalitářským sektám, vojenskému komunismu, primitivní společnosti s odpovídající kulturou a vírou apod.), záludným nepřátelům i novým inteligentním životním formám, jež se zrodily při katastrofě a zmutovaly. Budete prozkoumávat tajemný, a přitom povědomý svět i s jeho zákony (skupiny a jejich vzájemné vztahy, nepřátelství mezi frakcemi, obchod, anomálie a nepřátelé s nadlidskými schopnostmi). V oblasti boje se můžete těšit jak na běžné zbraně, tak na zbraně smontované z různých nestejnorodých součástí, které si zachovávají některé vlastnosti původních prototypů. V novém světě budete také moci řídit rozmanitá bizarní vozidla, upravená pro různé účely.

Vlastnosti produktu:

Lokalita - post-apokalyptická Moskva, kde lidstvo přežívá v tunelech metra, jehož stanice se proměnily v samostatné státy s vlastními politickými režimy.

Bohaté herní režimy - lze hrát jak za „těžkotonážního“ bojovníka, tak třeba i za tichého, nenápadného zabijáka.

  • Ten, kdo pozorně sleduje události v herním světě, může sám ovlivňovat, jak se bude zápletka vyvíjet dále, a dospět až k nestandardnímu konci. Kromě základního příběhu můžete plnit i celou řadu různých nepovinných úkolů.
  • Města na jednotlivých stanicích si žijí vlastním životem, který je na vás zcela nezávislý. Potkáte tu jak bojovníky a násilníky, tak i mírumilovné občany. Mezi obydlími pobíhají a hrají si děti, zatímco dospělí se zabývají různými „vážnějšími“ činnostmi – ženy vaří a šijí, muži diskutují, čistí si zbraně, pijí čaj nebo samohonku, čtou knihy, staří lidé posedávají u svých stanů atd.
  • Špičková umělá inteligence upravuje chování neherních postav tak, aby reagovaly jako skuteční lidé. Nepřátelé mohou volit jednoduchou cílenou střelbu, vyhnout se palebné linii, krýt se, přepadnout vás ze zálohy, volat o pomoc, nebo na vaši přítomnost upozornit někoho, kdo se skrývá ve stínu.
  • Ve hře narazíte na značné množství různých anomálií: na zakřivenou gravitaci, energetické sraženiny (pohled na některé může způsobit smrt), inteligentní nehmotné obrazy, které každý útok trestají smrtí, a spoustu dalších.
  • Střelivo=peníze. Střelivem můžete plýtvat, nebo uvažovat hospodárně a do boje zapojit i taktiku.
  • Spousta různých miniher.

 

mmt

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 19. března 2010
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: THQ
Výrobce: 4A Games
Žánr: Střílečka z pohledu první osoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ