Playstation Move: Motion Controller (Twin Pack) nové

Kód: SR929442
Nové
1 hodnocení
3 333 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení

BLB

 

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PlayStation Move Motion Controller je bezdrátový ovladač navržený pro použití s herní konzolí PlayStation 3, PlayStation 4 a PlayStation VR. PlayStation Move byl poprvé uveden na trh v roce 2010 jako součást snahy Sony o vytvoření pokročilého a intuitivního způsobu ovládání her s podporou pohybových technologií. Twin Pack obsahuje dva PlayStation Move Motion Controllers, které umožňují hráčům využít obě ruce pro interakci s herním prostředím.

PlayStation Move Motion Controller má následující hlavní prvky:

Sférické světlo: Světelná koule na konci ovladače mění barvu a je sledována kamerou PlayStation (pro PS3) nebo kamerou PlayStation 4 pro přesné sledování polohy a pohybu ovladače.

Tlačítko Move: Tlačítko v horní části ovladače slouží pro aktivaci různých funkcí a interakcí ve hrách.

Tlačítka PlayStation: Ovladač obsahuje tradiční tlačítka PlayStation, jako jsou kříž, kruh, čtverec a trojúhelník, stejně jako tlačítka Start a Select (nebo Options a Share na PS4).

Analogová páčka: Ovladač je vybaven analogovou páčkou, která může být použita pro pohyb postav nebo navigaci v menu.

Tlačítka Trigger: Na spodní straně ovladače se nachází tlačítka T (Trigger) a Move, která umožňují různé akce, jako je střelba nebo uchopení objektů.

Vestavěný akcelerometr a gyroskop: Senzory uvnitř ovladače zaznamenávají pohyb a orientaci ovladače, což umožňuje přesnější ovládání her.

Nabíjení a synchronizace: PlayStation Move Motion Controller se nabíjí pomocí mini-USB konektoru a spáruje se s konzolí pomocí Bluetooth.

PlayStation Move Motion Controllers jsou kompatibilní s řadou her, které byly navrženy s důrazem na pohybové ovládání. Tyto hry zahrnují sportovní hry, taneční hry, střílečky a dobrodružné hry. PlayStation Move je také kompatibilní s herním systémem PlayStation VR, který využívá pohybové ovladače pro interakci s virtuální realitou.

 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství na herní konzole
Záruka: 2 roky
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ zařízení: Herní ovladač
Výrobce: Sony
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora Dotaz 14.5.2023 10:10
Bude to fungovat i na ps5?
Odpovědět
A Avatar autora Dotaz 14.5.2023 10:16
Dobrý den, ano, ovladače fungují i na PS5
Najdete nás i na MALL.CZ