PS1 Disney's Hercules platinum

Kód: SR9953
Bazar
Neohodnoceno
699 Kč –14 %
PS1 Disney's Hercules platinum
699 Kč –14 % 599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2020

BAZARAD

logo ps1

Detailní informace

Detailní popis produktuHra je hlavně dvourozměrná, i když v mnoha misích může hráč chodit po 3D cestách nebo po schodech. K dispozici je deset úrovní a tři režimy obtížnosti: začátečník, střední a herkules.

Zdraví hráče lze zvýšit sebráním Herkulových figurek (známých také jako Herculad) a pitím Herkulových pohárů, které se vyskytují v průběhu hry. Hlavní zbraní hráče je meč; Hercules může také udeřit pěstí, ale to je mnohem pomalejší způsob, jak porazit nepřátele. Zbraně, známé jako dárky bohů, lze nalézt v celé hře,například Lightning Sword (střílí blesky libovolným směrem), Fireball Sword (střílí ohnivé koule, které hledají nepřátele na obrazovce), a Sonic Sword (ovlivňuje nepřátelské cíle v blízkém dosahu kruhovým zvukovým výbuchem). K dispozici je také přilba, která hráči aktivuje několik sekund nezranitelnosti. Vylepšení mají omezenou činnost a jakmile se jejich energie vyčerpá, již nemohou být použity.
 
V mnoha úrovních jsou skrytá písmena, která, pokud jsou shromážděna tak vytvoří slovo HERCULES a umožní hráči, aby přeskočil přímo na další úroveň. V každém kole jsou také čtyři skryté vázy, které po vyzvednutí poskytnou hráči heslo pro uložení pozice. Většina bosáků nemůže být poražena konvenčním bojem a vyžaduje, aby hráč provedl speciální akce. Mezi nepřáteli, kterým Hercules čelí, jsou Nessus Centaur, Minotaur, Harpies, Hydra, Gorgon, Hades, několik Titanů a Cyclopové.
 
 
PS1 Disney's Hercules
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 1
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 14. listopadu 1997
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 1
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Sony Computer Entertainment
Výrobce: Eurocom Entertainment Software
Žánr: Plošinovka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: