PS1 Riven: The Sequel to Myst

Kód: SR701
Bazar
Neohodnoceno
799 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

BAZARAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS1 Riven: The Sequel to Myst je logická adventura s puzzle. Je to pokračování hry Myst a druhé v řadě her Myst. Byla vyvinuta společností Cyan Worlds a byla původně vydána společností Red Orb Entertainment, divize Brøderbund. Riven byl distribuován na pěti kompaktních discích a vydán 31. října 1997 v Severní Americe; později byl vydán na jednom DVD-ROMu.

Příběh Riven se odehrává okamžitě po událostech Myst. Hlavní protagonista Atrus požádá o pomoc postavy hráče, aby osvobodil manželku od svého hladovějícího otce Gehna. Na rozdíl od hry Myst, který se odehrával na několika světech propojených speciálními knihami, Riven se odehrává téměř na Age of Riven, svět pomalu se rozpadající kvůli Gehnově ničivé vládě.

Stejně jako jeho předchůdce Myst je Riven na PS1 je point and click adventura hraná z pohledu první osoby. Hráč zkoumá pohlcující prostředí znázorněná prostřednictvím velké řady počítačem generovaných fotografií pomocí kliknutí pro pohyb nebo manipulaci s objekty na dosah. Provozováním mechanických kontrapcí a dešifrováním kódů a symbolů objevených v okolí lze nakonec dosáhnout nejasně vysvětleného cíle.


2_2

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury
Záruka: 1 rok
Datum vydání: Únor 1998
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 1
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Acclaim Entertainment
Výrobce: Cyan
Žánr: Adventura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ