PS2 Gladius

Kód: SR5997
Bazar
Neohodnoceno
499 Kč –30 %
Gladius
499 Kč –30 % 349 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.7.2021

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

V srdci Gladia je jedinečná kombinace dynamické hry, která vyžaduje, aby hráči vyvinuli a spravovali školu gladiátorů, kteří postupem času získávají zkušenosti, osvojují si nové dovednosti, zlepšují své schopnosti a konečně testují svou sílu v epických bitvách. Hráči bojují se smrtícími zbraněmi a silnou magií, učí se vitální taktice boje a vylepšují a upravují postavy.

Celkový rozsah hry Gladius nabízí podle odhadů 36 hodin hry ve dvou příběhových liniích hry, které berou hráče na náročnou cestu napříč čtyřmi různými geografickými regiony. Každá země obsahuje různé válečníky, které hráči musí najímat a trénovat. Bitvy se vyskytují na 20 arénách a 12 dalších místech hry. Hráči ovládají školu gladiátorů, která může pocházet ze 16 jedinečných tříd, včetně mocného imperiálního legionáře; čarodějnice třídy Galdr, kteří umí zpívat magické písně a zpěv a oštěpem hodící Peltastovou třídu.
 
Celkově hra nabízí více než 100 přizpůsobitelných typů postav, stovky dovedností a více než 400 jedinečných zbraní, přileb, štítů a dalšího příslušenství, pomocí kterých můžete vybavit válečníky.

V Gladius si mohou hráči zvolit roli Ursula nebo Valens. Ursula a Valens spojují své síly a cestují napříč mnoha zeměmi a soutěží v turnajích gladiátorů, kde najímají různé válečníky. Také se ponoří do zlého spiknutí, aby oživili temného boha. Jakmile je tento zlý plán uveden do činnosti, hry gladiátorů přestanou a malá skupina bojovníků se vydává na náročné pátrání, aby vyřešila záhadu temného boha a porazila ty, kteří by ho přivedli zpět do země živých. Gladius nabízí příběhový režim i výstavní bitvy proti počítačově ovládaným soupeřům nebo až čtyřem hráčům v kooperativním režimu.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 28. listopadu 2003
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 2
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: LucasArts
Výrobce: LucasArts
Žánr: RPG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: