PS2 Manhunt

Kód: 8333/BEZ
Bazar
1 hodnocení
199 Kč až –25 %
PS2 Manhunt
199 Kč až –25 % od 149 Kč

Zvolte variantu

BAZARAD

Detailní informace

Obal: Kompletní balení
Skladem (1 ks) | 8333/KOM
Můžeme doručit do: 21.9.2021
199 Kč
Obal: Bez manuálu
Momentálně vyprodáno | 8333/BEZ
199 Kč
149 Kč

Detailní popis produktu

 

Manhunt je děsivá a skutečně brutální Playstation 2 hra na zabíjení před všetečnými kamerami.

Vaše postava se jmenuje James Earl Cash a úvodní scéna hry začíná na jeho popravě. Injekce s vražednou látkou se pomalu blíží k jeho tělu, ale to, co následuje, není smrt.

Naopak, vše teprve začíná, když se Cash probouzí v cizím světě, v cizím městě bez jakýchkoliv prostředků. Carcer City se ale rozhodně nedá nazvat spásou, nebezpečí totiž číhá na každém rohu a Cashovi jde především o vlastní přežití. Podstatná je navíc ještě jedna věc - Cash má od začátku jakési malé naslouchadlo, které jej spojuje s tajemným člověkěm, ve hře nazývaným pouze jako Director, který sleduje každý jeho pohyb a můžete se těšit z Cashových zabijáckých kousků. Ano, jakkoliv to zní nechutně, právě tento boss stvořil a potažmo ovládá celé město, jehož ruch může sledovat jako reality show v televizi nebo jako jednu ohromnou arénu, plnou soubojů o přežití. Klíčovým prvkem se v Manhunt je - stejně jako v podobných hrách a la Splinter Cell - schovávání ve stínech a kradmé plížení podél stěn.

K lepší orientaci v nebezpečném světě poslouží speciální radar, zachycující nepřátele okolo a barevně znázorňující jejich stav. Pokud se jen pohybují a vše je v pořádku, vidíte je na radaru ve formě zelených šipek, jestliže vás zaslechli, šipky se zbarví žlutě a pokud vás dokonce zahlédli, tak ukazatele zčervenají. Pochopitelně, pokud nepřátelé dostanou sebemenší podezření, vydají se na dané místo záhadu vyřešit, takže jen čekat, až se vše uklidní zřejmě nepůjde. Umělá inteligence nepřátel během hry roste - začnou se sdružovat do gangů a stejně jako vy budou též využívat přítmí zapadlých koutů.

Pokud už dojde k přímé akci, přepne se hra z third-personu do pohledu kamery jakoby z Directorova výhledu a hráč si tak může vychutnat vše jako ve filmu. Čím lepší (drsnější) dané boje (scény) jsou, tím větší odměna vás čeká na konci každého levelu. Pokud jde o zbraně a různé nástroje, tak těch je zhruba dvacet (např. baseballová pálka, řeznický sekáček či brokovnice).

 

 

6

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hororové
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 21. listopadu 2003
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 2
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Rockstar Games
Výrobce: Rockstar North
Žánr: Survival horor, Stealth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: