PS2 Maximo: Ghosts to Glory

Kód: SR1693
Bazar
Neohodnoceno
549 Kč –9 %
PS2 Maximo Ghosts to Glory
549 Kč –9 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Maximo se odehrává v dynamickém, plně 3D světě. Postava je ovládána hráčem a může se volně pohybovat v oblastech skokem, krčením a prováděním dalších různých pohybů. Hra se točí kolem porážky velkého počtu nepřátel, čehož lze dosáhnout útokem mečem a štítem, kombi a speciálními pohyby. Maximo bojuje s brněním. Je-li zasažen, ztratí odpovídající kousky brnění a nakonec mu zbydou jen své trenýky a s dalším zásahem který utrpí ztratí život. Pokud Maximo ztratí celý svůj život, může pokračovat tím, že předá speciální mince Grim Reaperovi. Avšak pokaždé, když ztratí celý svůj život, se náklady na pokračování zvyšují. Hra obsahuje další odkazy na prvky hry Ghosts, jako je schopnost rozdrtit hroby, zaútočit kouzly.

Hra je rozdělena do pěti hlavních světů: Boneyard, The Great Dank, Graveyard of Ships, Realm of Spirit a Castle Maximo. Každý svět koncovou bitvu s bosem a obsahuje 4 fáze daného světa.
V daném světě hráč vstupuje do první fáze a poté může přejít do portáluscénu se vstupy do dalších etap v tomto světě. Tyto fáze portálu nabízejí možnosti, jak zachránit, cestovat do jiných světů a koupit si zdraví a jídlo. Někteří nepřátelé se také objevují ve fázích portálu. Po porážce každého šéfa si hráč může vybrat, zda dostane bonus do života, nebo polibek od zachráněné kouzelnice, se zvláštní odměnou udělenou za polibky od všech čtyř kouzelnic.

 

PS2 Maximo: Ghosts to Glory

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plošinovky
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 1. března 2002
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 2
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Capcom
Výrobce: Capcom
Žánr: Plošinovka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: