PS2 Thrillville

Kód: SR4993
Bazar
Neohodnoceno
249 Kč –32 %
PS2 Thrillville
249 Kč –32 % 169 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konceptem hry je navrhnout a postavit zábavní park, který uspokojí turisty hledající vzrušení. Hosté parku musí být spokojeni s užitím horské dráhy a závodních tratí, karnevalových jízd a her, jako je autodrom a arkádové hry. V režimu party mohou hráči hrát všechny minihry dostupné proti počítači nebo přátelům. Hráč může stavět zařízení, která jsou dostupná v zábavních parcích, jako jsou koupelny, stánky s jídlem, stánky s nápoji a dokonce i stánky s klobouky a balónky. Hráč může také mluvit a komunikovat se svými hosty. Hráč může hrát minihry, aby získal peníze, poskytl půjčky a najal zaměstnance, aby vyčistili, pobavili a opravili atrakce. Udržování spokojenosti hostů parku zvýší publicitu a peníze.

Hra poskytuje hráčům mise rozdělené do pěti kategorií: údržba, což zahrnuje převzetí kontroly nad personálem, aby byl park v dobrém stavu, stavění, což zahrnuje budování a modernizaci atrakcí; hry, které zahrnují hraní a výherní hry v celém parku; podnikání, které zahrnuje správu financí parku, reklamní kampaně atd. a hosté, což zahrnuje interakci s hosty parku. Po dokončení dostatečného počtu misí se hráč smí přestěhovat do jiného zábavního parku.

Existuje zde celkem pět parků: Thrillville, Thrillville Timewarp, Thrillville Paradise, Thrillville Adventures a Treasures of Thrillville; každý park je rozdělen do tří sekcí s vlastním jedinečným tématem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 2
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 1. prosince 2006
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 2
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Atari Inc.
Výrobce: Frontier Developments
Žánr: Strategie, Akční, Párty hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ