PS2 Van Helsing

Kód: SR1399
Bazar
Neohodnoceno
299 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

 

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

 

Van Helsing je Akční adventura z třetí osoby pro PlayStation 2 a Xbox, která je založena na stejnojmenném akčním / hororovém filmu z roku 2004 Stephena Sommersa. Začínaje zabíjením pana Hydea v Paříži je třeba použít postavu Van Helsinga k lovu Drákuly v Sedmihradsku. Postava Carla z filmu tu zcela chybí, ale v přesnosti jsou zde postavy Anny Valerious, Velkana Valerious, Igora, Dracule a jeho tři nevěsty zobrazeny ve filmu.

Van Helsing je schopen nosit různé zbraně, některé podobné i těm ve filmu. Každá zbraň, kromě slonového děla, má ve hře své vlastní upgrady munice podobné hře Devil May Cry. Pravidelné střelivo je neomezené a použití běžného střeliva zvyšuje množství vylepšené délky střeliva. Van Helsing může sbírat až tři doplňovače života, tři doplňovače nábojů a tři pro zvyšování rychlosti. Po každých pěti sestřelech je Van Helsing schopen provést „dokončovací tah“, který zabije šestého nepřítele jedním zásahem. Speciální nepřátelé, jako je kterákol z nevěst, Velkan vlkodlak, Dracula nebo Igor, nemají žádnou reakci na dokončovací tah. Seznam nepřátel, s nimiž se Van Helsing setká v průběhu hry, zahrnuje kostry, létající lebky, malé vlkodlaky, kostry vyzbrojené meči, netopýry, Drákulovy děti, kamenné sochy atd. Spolu s hlavními nepřáteli.

Také jedna z knih v knihovně zmiňuje „Belmontovu rodinu“ odkazující na herní série Castlevania. Další kniha zmiňuje vraždu faraona Setiho I. Velekněze Imhotepa, odkaz na Mumii, film režisovaný stejným režisérem jako Van Helsing.

 

PS2 Van Helsing

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS2
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický, Francouzský
Platforma: Playstation 2
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Vivendi Universal Games
Výrobce: Saffire Corporation
Žánr: Akční adventura, third person shooter
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ