PS3 Puppeteer (nová)

Kód: SR89423
Nové
Neohodnoceno
699 Kč –1 %
PS3 Puppeteer
699 Kč –1 % 689 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2021

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kutaro je malý chlapec odvezený zlým králem Měsíčního medvěda. Musí uniknout z královského hradu a zachránit své malé kamarády pomocí záhadné létající kočky a kouzelných nůžek zvaných „Calibrus“.

Kutaro, přeměněný na loutku zlým králem, musí hrát se svou dřevěnou hlavou náhradními hlavami, které najde na cestě, aby mu pomohli ven z hradu. Puppeteer je plošinovka s bočním posouváním, kterou lze hrát ve 2D i 3D. Prvky řešení hádanek ve hře jsou založeny na různých hlavách, které lze zvednout a najednou je možné nést až tři. Setkání s nepřáteli a nebezpečími způsobí, že Kutaro ztratí hlavu a je třeba ji rychle zvednout, než zmizí. Sbírání 100 měsíčních jisker poskytuje další životy.

Kutaro má společníka a obě postavy jsou ovládány současně pomocí analogové páčky pro každou z nich. Tato hra podporuje hry pro dva hráče, přičemž druhý přebírá kontrolu nad společníkem. Ve hře jsou různí společníci, kteří mohou zkoumat objekty a sbírat měsíční jiskry a hlavy. Tato hra je představena jako loutkové divadlo se sedmi akty a třemi „závěsy“ (úrovněmi) pro každý akt.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plošinovky
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 10. září 2013
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local)
Jazyk: Angličtina
Obal: Španělský
Platforma: Playstation 3
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Sony Computer Entertainment
Výrobce: Sony Computer Entertainment
Žánr: Plošinovka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: