PS3 Resistance 3 Special Edition

Kód: SR0359
Bazar
Neohodnoceno
699 Kč –14 %
PS3 Resistance 3 Special Edition
699 Kč –14 % 599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

BAZARAD

amm

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Je to už šest let, co se z Ruska začal šířit velice inteligentní virus, který začal parazitovat na lidské tkání. Rychlá mutace stvořila novou rasu, které se začalo říkat Chiméra. Jako první jsme ztratili Asii a převážnou většinu Evropy. Poslední vzdorující zónou zůstaly pouze Britské ostrovy.

V srpnu roku 1957 lidstvo ztratilo také Spojené státy americké. Nathanu Haleovi a speciálním jednotkám se nepodařilo odvrátit drtivou invazi Chiméry, kterou jsme mohli zažít v předchozím díle.

Resistance je střílečka z pohledu první osoby (FPS), která patří mezi první hry na PS3 vůbec. Velice rychle si získala sympatie mnoha lidí, a i díky tomu jsme se dočkali v pořadí již třetího pokračování.

Resistance 3 nás vrací do války proti rase, která devastuje lidstvo. Čtyři roky po Resistance 2, bývalý americký mariňák Joseph Capelli vzdává boj. Nevidí už naději. Capelli není žádný svatoušek - můžeme si ho pamatovat z předchozích dílů. Byl to vlastně on, kdo na konci dvojky zabil hrdinu Nathana Halea. Nemůžeme se tedy divit, že přebral pomyslného černého petra a my se budeme moci vžít do jeho role.

Joseph se ukryl se svou manželkou, synem a zbytkem přeživších. Je zlomený a vzdal celý odboj. Přibližně 90% veškerého lidstva už je po smrti nebo prošla mutací. Situace je hodně zlá.

Horká hlava se však nezapře. Ve chvíli, kdy Dr. Fjodor Malikov přichází s možností zasadit těžkou ránu do okupačních sil Chiméry, tak Joseph Capelli opouští svou rodinu a vyráží na cestu z Oklahomy do New York City. Po cestě se setkává se zbytky lidstva, které podlehlo oné brutální invazi.

 

1_16

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 9. září 2011
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Sony Computer Entertainment
Výrobce: Insomniac Games
Žánr: Střílečka z pohledu první osoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: