PS3 Shaun White Snowboarding

Kód: SR897911
Bazar
Neohodnoceno
399 Kč –50 %
PS3 Shaun White Snowboarding
399 Kč –50 % 199 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Exkluzivní příběh: Všichni milují cestování! Vy a vaše parta cestujete světem a účastníte se různých největších a nejšílenějších závodů, abyste se stali světově proslulým sportovcem. Život na cestách za úspěchem by ale nebyl ničím bez podpory vašich přátel, kteří budou vždy nablízku, aby vám pomohli a nenechali vás usnout na vavřínech. Držte se svými přáteli - jak s těmi virtuálními ve hře, tak s těmi v obýváku - a můžete se ovládnout v šílenství, které s sebou přináší sláva.

Hra nabízí:

Cestujte po celém světě se Shaunem Whitem, jako svým partnerem - Ubisoft úzce spolupracoval se Shaunem Whitem, aby se do hry dostalo co nejvíce autentických elementů jeho jezdeckého stylu, osobnosti a smyslu pro humor.

Začlenění Wii Ballance Board - Ponořte se do hry jako nikdy předtím - používejte Wii Ballance Board pro ovládání vašeho jezdce. Intuitivně ovládejte své oblouky, skoky a grindy a užívejte si tak, jakoby jste měli snowboard přímo ve vašem obýváku.

Každý hraje, nikdo nečeká - Pusťte se do skvělého multiplayeru pro dva až čtyři hráče, kde je každý hráč aktivní v každém okamžiku.

Spojte se s vaší partou - Ve světě snowboardingu se vyplatí mít na své straně přátele. Vaši přátelé budou vždy po ruce, aby vám pomohli svými unikátními schopnostmi a vylepšit vaši jízdu a nenechali vás usnout na vavřínech dobře mířenými narážkami a vtípky - během cesty budou všechno zábavné natáčet.

Sláva a respekt - Dostaňte své jméno do povědomí ostatních, protože úspěchy profesionálního snowboardového jezdce jsou úzce svázány s jeho popularitou. Jak bude vaše sláva růst, budete se moci účastnit větších a větších klání - od nových hor po více prestižní disciplíny a závody.

 

 

2_33

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 14. listopadu 2008
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Oba: Anglický
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Montreal
Žánr: Sportovní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ