PS3 Spec Ops: The Line

Kód: SR161
Bazar
Neohodnoceno
349 Kč –52 %
PS3 Spec Ops: The Line
349 Kč –52 % 169 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Německý obal

Detailní informace

Detailní popis produktu

ops

 

Tisíce lidí zahynuly, včetně amerických vojáků, kteří byli vysláni, aby pomohli město evakuovat. Z metropole pohřbené v písku jsou dnes už jen ty nejokázalejší ruiny světa. Nyní však byl zachycen záhadný rádiový signál, který přichází z Dubaje, a tak byl vyslán průzkumný tým Delta, aby město prozkoumal. Jeho úkol je jednoduchý: najít přeživší a zajistit evakuaci.

Spec Ops: The Line se odehrává v rámci zničené, dříve bohaté Dubaje. Toto hřiště pro nejbohatší elity se stane obětí ničivých písečných bouří. Ultramoderní architektura leží napůl pohřbena pod milionem tun písku. Právě písek sehraje důležitou roli v bojových situacích a vytváří tak nepředvídatelnou sílu, která bude pomáhat či škodit hráčům po celou dobu.

Zatímco většina lidí uprchla z této nově vzniklé pustiny, plukovník John Konrad a jeho tým zůstal, aby ochránil ty, co nemohli uniknout. Poté, co udeřila bouře a tým ztratil signál, americká armáda je považovala za mrtvé. Nakonec se jim přeci jen podařilo vyslat slabý nouzový signál a spustit tak záchranou operaci. Jak kapitán Martin Walker se vy a váš elitní Delta Force tým pokusí proniknout do zrádné oblasti a dostat Konráda domů.

 

ss

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 26. června 2012
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: 2K Games
Výrobce: Polygon Magic
Žánr: third person shooter
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: