PS4 Assassins Creed: Odyssey CZ

Kód: SR1392
Bazar
3 hodnocení
379 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

BAZARAB

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

 

Napište vlastní legendární Odysseu na PS4 a zažijte epická dobrodružství ve světě, kde na každé volbě záleží. Odsouzení na smrt vlastní rodinou se vydáte na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. Setkejte se s nejslavnějšími osobnostmi antického Řecka a jednejte s nimi během zásadních historických okamžiků, které vytvářely západní civilizaci.

 

Herní prvky

STAŇTE SE LEGENDÁRNÍ ŘECKÝM HRDINOU – Poprvé v sérii Assassin’s Creed si můžete na svou epickou výpravu vybrat ze dvou hrdinů, Alexios nebo Kassandra. Přizpůsobte si vybavení, vylepšujte dovednosti a svou loď na cestě, na které se stanete legendárním řeckým hrdinou.

 

VRHNĚTE SE DO ANTICKÉHO ŘECKA – Z výšin zasněžených horských vrcholů až do hlubin Egejského more, prozkoumáte celou zemi plnou nespoutaných prostředí I měst na vrcholku řeckého Zlatého věku. Neočekávaná setkání oživí váš příběh – setkáte se s barvitými postavami, utkáte se s nemilosrdnými žoldáky, a mnohem více.

ZVOLTE SI VLASTNÍ CESTU – Vaše rozhodnutí budou utvářet svět kolem vás díky více než 30 hodinám dialogů s výběrem odpovědí, a vícero možným koncům hry. Zažijte živoucí, dynamický svět, který se neustále vyvíjí a reaguje na každé vaše rozhodnutí.

BOJUJTE V EPICKÝCH BITVÁCH – Předveďte své neuvěřitelné válečnické dovednosti a zvraťte výsledek bitev za Peloponéské války. Vrhněte se do epických střetů Sparty a Atén v režimu velkých bitev 150 vs 150 vojáků.

PLAVTE SE PO EGEJSKÉM MOŘI – Najděte nezmapovaná místa, objevte skryté poklady nebo si proražte cestu celými flotilami v námořních bitvách. Upravujte podobu své lodě, vylepšujte její zbraně a nabírejte členy posádky s unikátními bonusy a přizpůsobte tak námořní boj svému stylu.ZEMĚ

MÝTŮ A LEGEND – Objevujte svět plný mýtů a legend. Od antických rituálů po slavné sochy, stanete tváří v tvář legendárním řeckým postavám a objevíte skutečnou podstatu mytologických nestvůr jako byli Medusa nebo Minotauros.

 

PS4 Assassins Creed: Odyssey CZ

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 4
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 5. října 2018
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: České popisky a titulky
Obal: Německý
Platforma: Playstation 4
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Québec
Žánr: Akční adventura
Nevyplňujte toto pole:
TV Avatar autora 8.10.2019 16:50
jako dabing že mluví?
Odpovědět
A Avatar autora 8.10.2019 17:06
ano, mluví se anglicky
TV Avatar autora 8.10.2019 16:41
je to celé v češtině?
Odpovědět
A Avatar autora 8.10.2019 16:42
Ano jeto komplet česky kromě dabingu
Najdete nás i na MALL.CZ