PS4 Moto GP 19 (nová)

Kód: SR99022
Nové
8 hodnocení
899 Kč –59 %
ps4 moto gp 19
899 Kč –59 % 365 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Co přinese vydání 2019 v sérii simulátorů motorkářských závodů, které se rok za rokem, krok za krokem stále více přibližují realitě?

Tak v první řadě nás čeká vylepšená umělá inteligence (AI). A ne ledajaká. Vylepšovat AI se snaží snad všichni vývojáři her od nepaměti a Moto GP 19 přichází s implementací poslední dva roky vyvíjené revoluční technologie Artificial Neural Network Agent. Tato černá magie funguje na principu zadání cíle a prostředků, jakými jej lze dosáhnout (jak dojet co nejrychleji do cíle). Virtuální jezdci se pak neustálým závoděním učí reagovat na prostředí kolem sebe i na chování a chyby hráče. Tento systém poskytne hardcorovým hráčům tu největší výzvu, jakou kdy zažili. Nováčci se však nemusí ničeho bát, obtížnost bude nastavitelná.

Dalším vylepšením bude posílení armády serverů, které poskytují prostor pro online hraní se skutečnými hráči. Cílem je dosáhnout plynulého chodu hry bez sebemenšího sekání i během multiplayerových závodů.

S multiplayerem souvisí také nová řada možností přizpůsobení modelu jezdce v čele s novým grafickým editorem. Teprve čas ukáže, zda tuto novinku hráči využijí s originální kreativitou, nebo zda se můžeme, jako u jiných her s detailními úpravami vzhledu postavy či jezdce, těšit na záplavu, ehm, obrazců. Geometrických.

A do třetice k režimu hry s reálnými závodníky přes internet - nově si budou hráči moci přizpůsobit pravidla závodů ke své libosti v režimu Race Director.

Jako poslední zmíníme nový šampionát Fédération Internationale de Motocyclisme Enel MotoE World Cup, u kterého se teprve ukáže, zda bude stejně nezvykle dlouhý, jako jeho název a ve kterém se hráči utkají na zcela nových modelech motocyklů s nulovými emisemi, takže pokud se někomu bude kouřit z obrazovky, motorka je v tom nevinně.

 

PS4 Moto GP 19

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 4
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 6. června 2019
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Obal: Italský
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Milestone
Výrobce: Milestone
Žánr: Závodní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ