PS4 Narcos: Rise Of The Cartels (nová)

Kód: SR4939
Nové
Neohodnoceno
999 Kč –41 %
ps4 narcos
999 Kč –41 % 585 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2021

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte v Kolumbii osmdesátých let - Požáry El Patronovy říše byly zapáleny, její vliv přesahující hranice a expanze je nezmenšená. Vliv a korupce jsou časté; policisté, stráže, politici a ti mezi nimi padají do kapsy medellínského kartelu a po letech výroby a distribuce si Amerika konečně všimne.

Narcos: Rise of the Cartels vypráví příběh podle slavného televizního seriálu Netflix, vzestupu a pádu El Patrona. Vyberte si svou stranu, s DEA nebo naopak s Narcos. Prozkoumejte rozpoznatelná místa z pořadu a zapojte se do stěžejních světových událostí a bitev, které budou definovat a posunou válku proti drogám.

Vytvořte svůj tým z různých rolí specifických pro danou třídu, připojte se k vedoucím postavám, vylepšujte své dovednosti a účastněte se brutálních zátahů. 

Zapojte se do strategické mapy a spravujte své zdroje, abyste buď rozšířili říši, nebo se soustřeďte na to, abyste jej při každé příležitosti zmařili postavy z televizní show jsou k dispozici pro ovládání a přehrávání, jako jsou El Mexicano, Murphy, Pena, Primo a další. Každá postava „vůdce“ nabízí jedinečné herní schopnosti a výhody, které pomáhají odvrátit příliv bitvy.

Rychlý strategický boj Narcos: Rise of the Cartels posouvá strategie na zcela novou úroveň s jednotkami, které mají schopnost individuálně se pohybovat po jiném nebo vícekrát v jednom tahu, což znamená, že se tempo vždy změní. Naplánujte si své kroky moudře, ale buďte opatrní, protože vždy budou mít důsledky vaše činy. Každá válka má dvě strany představující dvě jedinečné kampaně.

Narcos: Rise of the Cartels umožňuje vidět válku z obou stran. Vyberte si boční dea a bojujte po boku Steve Murphyho, aby seslal říši drog do pekel, nebo si vyberte boční stranu s Narcos, abyste pomohli najít, růst a rozšířit říši pod dohledem El Patrona. herní mechanika udržuje tahový žánr svěží tím, že vám umožňuje převzít kontrolu nad vašimi jednotkami z třetí osoby, abyste se mohli přímo zapojit do boje nepřátely, což vám dává příležitost řešit kritické škody v optimálních okamžicích.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické
Záruka: 2 roky
Datum vydání: Listopad 2019
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Curve Digital
Výrobce: Kuju Entertainment
Žánr: Strategie, Akční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: