PS4 Railway Empire (nová)

Kód: SR9200
Nové
Neohodnoceno
499 Kč –30 %
PS4 Railway Empire
499 Kč –30 % 349 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Spojené státy roku 1830, „Nový svět“ je na vzestupu, průmysl vzkvétá a rozbíhá se závod o to, kdo vybuduje tu největší a nejlepší železniční říši v celé Severní Americe.

Chytněte příležitost za pačesy v rozsáhlé kampani, vybudujte komplexní železniční síť a postupně propojte jedno pobřeží Ameriky s druhým.

Ve hře Railway Empire budete vytvářet sofistikovanou a rozsáhlou železniční síť, kupovat přes 40 různých vlaků vymodelovaných s neskutečným důrazem na detail a kupovat či stavět nádraží, údržbářské budovy, továrny a turistické atrakce, aby vaše přepravní síť měla vždy náskok před konkurencí.

Také budete muset najímat a řídit pracovní sílu, abyste zákazníkům zajistili spolehlivé služby, a zároveň rozvíjet přes 300 technologií od mechanických vylepšení přes nové druhy samotných vlaků po pracovní infrastrukturu a pokročilá zařízení – to vše v průběhu pěti různých období technických inovací.

Samotné budování a výzkum vás ale na vrchol nevynese – konkurence nikdy nespí, a pokud s ní budete chtít udržet krok, budete se možná muset uchýlit k zákeřným praktikám, které spočívají v napadání a sabotování vašich soupeřů prostřednictvím nájezdů a průmyslové špionáže.

 

  • Využívejte ekonomických příležitostí Spojených států v rozsáhlé kampani a postupně propojte jedno pobřeží tohoto velkého kontinentu s druhým.
  • Vybudujte si komplexní železniční síť a optimalizujte přepravu zboží i cestujících.
  • Zvládněte výzvy a úkoly v celé řadě scénářů anebo si vytvořte dokonalou železniční síť v konstrukčním režimu bez finančního stresu.
  • Během hry můžete získat přes 40 historicky přesných lokomotiv a více než 30 různých vagonů, které musíte zapřáhnout tím nejlepším možným způsobem, abyste využili jejich předností a minimalizovali jejich slabiny.
  • Investujte do více než 300 nových vylepšení napříč pěti různými érami a vytěžte potenciál své železniční sítě na maximum.
  • Soutěžte až se třemi konkurenčními firmami, které můžete sabotovat pomocí banditů a špionů.

 

 

PS4 Railway Empire

 

 doprava 1

1_7

 

N1

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 26. ledna 2018
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Kalypso Media
Výrobce: Gaming Minds Studios
Žánr: Simulace, Strategie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ