PS4 Red Dead Redemption 2 - Ultimate Edition (nová)

Kód: SR10398
Nové
4 hodnocení
1 399 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Konec 19. století v Americe přináší i konec jedné populární éry, a to éry Divokého západu. To ale neznamená, že už se po okolí nepotulují neblaze proslulé psanecké gangy. Jedním z nich je gang Van der Linde, jehož členem je i Arthur Morgan, který bude po zbytek hry vaším hlavním hrdinou. Avšak končící éra Divokého západu s sebou pro gangy přináší neblahá úskalí. Mimo úbytek těchto gangů jsou tu lovci odměn a federální agenti, kteří se vás i s vaším gangem snaží dopadnout. Vy se v průběhu hry snažíte klasicky okrádat a loupit, kde to jen jde, ale navíc i neustále prchat zmíněným lovcům hlav.

 

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition přináší veškerý obsah Story Mode ze speciální edice plus další bonusy pro online, včetně:

Bonusové oblečení: Získejte dvě exkluzivní oblečení pro svou online postavu.

Blackrose Bounty Hunter Outfit má dlouhý kabát zbarvený krví, vestu se zlatým řetízkem do kapesních hodin a tmavé kalhoty zastrčené do čokoládových kožených bot. Copperhead Enforcer Outfit je vybaven kožešinou lemovanou sedlově hnědou koženou vestou, dvoutónovými rukavicemi a proužkovanými černými kalhotami zastrčenými do černých kožených bot.

Black Chestnut Thoroughbred: Předběhněte konkurenci s tímto plnokrevným dostihovým koněm v nápadném černém kaštanovém kabátu a získejte také exkluzivní sedlo High Plains Cutting Saddle krásně zpracované v černé barvě se zlatými kovovými akcenty. Tento kůň a sedlo jsou k dispozici online.

Volný přístup k tématu Survivor Camp: Přizpůsobte si svůj osobní tábor online pomocí bezplatného přístupu k tématu Survivor. Volný přístup k dalším zbraním: Získejte zdarma přístup k vulkanické pistoli, brokovnici Pump Action Shotgun a Lancaster Varmint Rifle online od Gunsmiths.

Bonusy v pořadí: Jako skvělý začátek pro všechny hráče Ultimate Edition se můžete v online žebříčku umístit rychleji, a to až na 25. místo.

 Ultimate Edition Slipcover, exkluzivní Steelbook a exkluzivní mapa světa, exkluzivní obsah příběhového režimu včetně Mise bankovní loupeže a úkryt gangu Skvrnitý černý plnokrevník Nuevo Paraiso Gunslinger.

 

PS4 Red Dead Redemption 2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 4
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 26. října 2018
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 4
Série: Red Dead
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Rockstar Games
Výrobce: Rockstar Studios
Žánr: Akční adventura
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: