PS4 Ride 4 (nová)

Kód: SR4552
Novinka Nové
Neohodnoceno
1 399 Kč –50 %
PS4 Ride 2´4
1 399 Kč –50 % 695 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
9.8.2021

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste připraveni na maximální konkurenční herní zážitek pro milovníky dvou kol? Ride 4 podnítí vaši konkurenční duši se stovkami strojů, náročnými tratěmi a zcela novou úrovní realismu. Ride 4! Je to skutečné !.

Nový a vylepšený obsah - vyberte si ze 176 oficiálně licencovaných strojů a jezděte na 30. tratích po celém světě, pečlivě navržených s mimořádnou úrovní detailů! Každé dílo bylo vytvořeno počínaje daty Cad, laserovým a 3D skenováním, aby bylo dosaženo přesnosti do nejmenších detailů a umožnilo vám užít si nejlepší závodní zážitek na dvou kolech.

vyberte si svoji cestu - skočte do úžasného a dynamického dobrodružství, které ovlivňuje vaše rozhodnutí, a vyberte si vlastní cestu od regionálních akcí až po profesionální ligy. Ukažte své jezdecké dovednosti prostřednictvím náročných závodů, testů schopností, dnů na trati a obrovské řady událostí. Můžete se dokonce stát oficiálním testerem nejslavnějších výrobců!

denní / noční cyklus, dynamické počasí a vytrvalostní závody - Ride 4 má plně dynamický systém povětrnostních podmínek a kompletní denní / noční cyklus. Zažijte závod v novém světle a prokažte, že jste nejlepší jezdec v jakémkoli stavu vozovky. A poprvé režim „Endurance“ otestuje vaši houževnatost s animovanými zastávkami v boxech a dlouhotrvajícími závody: připravte se na svět, kde je strategie hlavní složkou vašeho úspěchu!

neurální AI - dovolte nám představit vám a.N.N.A. (Artificial neurural network Agent), náš revoluční neurální systém AI založený na strojovém učení. Závodte s rychlejšími, chytřejšími a přesnějšími jezdci a soutěžte s AI, je lidštější než kdy jindy!

rozšířené přizpůsobení - závodte se svým vlastním stylem! Vyberte si mezi spoustou oficiálních značek pro oblečení vašeho jezdce a přizpůsobte si stroj esteticky a mechanicky. Popusťte uzdu své kreativitě a vytvořte si helmu, oblek a zcela svobodně díky našemu novému grafickému editoru. Až budete hotovi, sdílejte své výtvory online nebo jen objevte nejlepší návrhy komunity!

online soutěže - Užijte si nejúplnější online multiplayerový zážitek bez zpoždění díky našim dedikovaným serverům.
 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: závodní
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 27. března 2015
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Milestone srl
Výrobce: Milestone srl
Žánr: Závodní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: