PS4 Trine - Ultimate Collection (nová)

Kód: SR8050
Nové
Neohodnoceno
1 199 Kč –34 %
71kFaj1gz+L. AC SX385
1 199 Kč –34 % 795 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

hra pro Playstation 4 Trine: Ultimate Collection. Trine: Ultimate Collection, jakožto kompletní quadrilogie v jednom výhodném balení, představuje ten nejlepší způsob, jakým si mohou noví i stávající hráči této série užít všechny čtyři hry ze světa Trine.

 • BALENÍ OBSAHUJE
  • hru Trine Enchanted Edition
  • hru Trine 2: Complete Story
  • hru Trine 3: The Artifacts of Power
  • hru Trine 4: The Nightmare Prince
  • kód na stažení digitální soundtracku
  • kód na stažení digitálního artbooku
  • oboustranný sběratelský přebal
  • tištěná mapa herního světa Trine 4
  • bonusová úroveň "Toby's Dream"

 

POUTAVÝ PŘÍBĚH

Na samém počátku věhlasné dobrodružné série Trine se čaroděj Amadeus, rytíř Pontius a zlodějka Zoya vydávají na cestu napříč opuštěným a zpustošeným královstvím. Tito tři nezvyklí hrdinové, připoutaní proti své vůli k záhadnému artefaktu zvanému Trine, využívají na nebezpečných výpravách svých nově získaných, jedinečných dovedností k tomu, aby se vypořádali s nemrtvými, proklestili si cestu zrádnými končinami a popasovali se s propracovanými fyzikálními hádankami.

PŮVODNÍ TRILOGIE

V průběhu prvních třech dobrodružství se naši hrdinové snaží odhalit všechny schopnosti propůjčené jim artefaktem, porozumět jim a dokonale je ovládnout. Kolekce obsahuje všechny tyto díly v jejich nejucelenějších podobách, tedy ve verzích Trine Enchanted Edition, Trine 2: Complete Story, Trine 3: The Artifacts of Power.

NOVÝ SMĚR

Trine 4: The Nightmare Prince, představující vyvrcholení původní trilogie, je nejnovějším přírůstkem posouvajícím celou sérii do zbrusu nových výšin. Naši tři slavní hrdinové se vydávají na další společnou výpravu, tentokrát za nalezením prince Seliuse – mladého šlechtice sužovaného nadmíru temnými sny.

OBLÍBENÉ 2.5D

Protože princovi byly dány do vínku kouzelnické vlohy, mohou jeho nestvůrné noční můry pronikat do reality a tropit v ní spoušť. Je pouze na naší hrdinné trojici, aby situaci napravila dřív, než přízraky z princových nočních můr zaplaví celý svět. Trine 4, vracející se k oblíbenému zpracování v pohledu 2.5D a přinášející nové herní možnosti a dosud největší množství obsahu, je pokračováním ztělesňujícím to nejlepší z celé série.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 4
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 8. října 2019
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Modus Games
Výrobce: Frozenbyte
Žánr: Plošinovka, Puzzle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: