PS4 Uncharted 4: A Thiefs End - Special Edition CZ

Kód: 12546
Bazar česky
Neohodnoceno
1 499 Kč –40 %
PS4 Uncharted 4: A Thiefs End - Special Edition CZ
1 499 Kč –40 % 899 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

BAZARAB

Detailní informace

Detailní popis produktu

UN4

 

Speciální edice obsahuje:

Limitovaný obal

Steelbook

Artbook

Hru Uncharted 4 v cz

 

Náš příběh se odehrává tři roky po událostech popisovaných v Uncharted 3: Drake’s Deception, kdy se Nathan Drake podle všeho rozhodl svět lovců pokladů nadobro opustit. Netrvalo to však dlouho a osud znovu zaklepal na jeho dveře… Když se objeví Drakeův bratr Sam a požádá jej o pomoc při záchraně svého života, nedokáže Drake nabídce takového dobrodružství odolat.

 

V honbě za dávno ztraceným pokladem kapitána Henryho Averyho se Sam a Drake vydávají hluboko do lesů Madagaskaru najít utopickou pirátskou kolonii Libertalie. S Uncharted 4: A Thief’s End podniknou hráči výpravu kolem celého světa a při pátrání po Averyho pokladu prozkoumají džunglí zarostlé ostrovy, rozlehlá města i zasněžené vrcholky hor.

 

Nathan Drake
Vysloužilý lovec pokladů Drake je náhle donucen vrátit se mezi zloděje. Vydává se tak na dobrodružství, které jej při sledování historického spiknutí stojícího za proslulým pirátským pokladem provede po celém světě a které bude tentokrát velmi osobní.

Drakeovo největší dobrodružství prověří hranice jeho fyzických možností, jeho odhodlání a nakonec i to, co je schopen obětovat, aby zachránil své milované.

 

Sam Drake
Sam, původně pokládaný za mrtvého, je o pět let starší než jeho mladší bratr Nate. Říká se, že jeho zmizení bylo tím impulsem, který původně Natea přivedl k životu lovce pokladů. Sam byl popisován jako ještě unáhlenější než Nate a také trochu žárlivý na úspěchy svého bratra.

 

unch4_1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 4
Záruka: 1 rok
Akční adventury: Adventury
Bazar: použitá hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: