XBOX 360 Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter

Kód: SR9957
Bazar
Neohodnoceno
199 Kč –52 %
XBOX 360 Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter
199 Kč –52 % 95 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Bez manuálu

Detailní informace

Detailní popis produktu

warfighter 1

 

V roce 2013, armáda Spojených států zrealizuje Integrovaný Válečný Systém (Integrated Warfighter System (IWS)), vyvíjející se podle našich znalostí moderního vojáka. IWS kombinuje pokročilé zbraňové systémy, satelitní komunikační zařízení a zvýšenou schopnost přežití do jednoho plně integrovaného bojového systému. Program IWS byl vyvinut aby mohl těmto novým hrozbám čelit. Teď může být otestován přímo na bojišti. Na základě vzpoury v srdci Mexico City, rozmístila armáda Spojených států v centru konfliktu elitní speciální jednotky, aby tak získala nad městem kontrolu. Ač značně přečísleni, kompletně vybaveni IWS, je elitní tým první a poslední linií obrany bojiště. Jsou to chladní profesionálové. Oni jsou Ghosts!

Možnosti hry:

Herní technologie příští generace: Ghost Recon® 3 plně využívá výkonnou technologii s úžasnými texturami, světlem, efekty a nejmodernější fyzikou.

Staňte se vojákem budoucnosti: Seznamte se s budoucností vojenské technologie.

Používejte plně integrovaný bojový systém společně s opravdovými zbraněmi a revolučními komunikačními systémy (viz níže), kde budou hráči zosobněním vojáka budoucnosti, což je založeno na aktuálním výzkumu armády Spojených států, že Ghosts poskytnou hráčům realistickou představu o tom, jak se bude válčit v příštím desetiletí.

Revoluční možnosti: Revoluční Cross-Com je komunikační zařízení fungující na základě satelitní technologie. Je připevněno na přilbě a voják může sledovat situaci na bojišti a rozkazy z velitelství pomocí monoklu.

Velte jednotce „Duchů“ i vzdáleným spojencům a bojovým prostředkům bez posádky, jako i přímé dělostřelecké podpoře a leteckým úderům.

Sledujte co jednotka vidí a přijímejte vizuální i audiovizuální informace jak od spojeneckých jednotek, tak od vozidel bez posádky.

warfighter xbox

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 10. března 2006
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Paris, Red Storm Entertainment
Žánr: Taktická střílečka
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ