XBOX 360 Tom Clancys Splinter Cell Conviction

Kód: SR271589
Bazar
Neohodnoceno
149 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

BAZARAD


 z2

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

 

 

Staňte se Samem Fisherem, odpadlým agentem, který je při hledání osobní pomsty donucen odvrátit teroristické spiknutí ohrožující miliony životů.

Jste uprchlíkem, který je stíhán tou samou vládou, pro kterou kdysi pracoval. Chcete-li přežít, budete muset improvizovat, přizpůsobit se a překonat sebe sama.

Ponořte se do originálního herního zážitku založeného na improvizaci, v němž se okolní prostředí stává vaší zbraní. Musíte reagovat na měnící se situaci a využít okolního prostředí a davu ke zmatení a zastrašení svých nepřátel.

Při hraní Splinter Cell Conviction se vám do krve budou vyplavovat přílivy adrenalinu při nervy drásajících honičkách, soubojích a nelítostných přestřelkách. Abyste přežili, vybudujete si síť spojenců, kteří vám pomohou se získáváním technologických vymožeností a s tím, abyste vždy před svými pronásledovateli byli o krok napřed. Vaší snahou bude odhalit síly, které usilují o vaši smrt.

Splinter Cell jako je tento, jste ještě nikdy nehráli.

Zcela nová hratelnosti založená na improvizaci

Objevte nový druh hraní, při němž můžete použít všechny objekty ze svého okolí. Vašim inventářem je svět okolo a je pouze na vás, jak se rozhodnete s ním naložit.

Nepřátelé vás budou aktivně hledat

Jste uprchlíkem, tudíž je pro vás rychlé myšlení a přizpůsobení se jedinou možností, jak získat v nastalé situaci výhodu. Nicméně i nepřátelé k vašemu dopadení budou využívat okolního prostředí.

Využívání davu lidí

Splyňte s realistickým davem lidí a pohybujte se v civilním prostředí. Napodobováním chování obyčejných lidí budete daleko méně nápadní. Naopak můžete vyvolávat zmatek a paniku, takže bude nemožné vás při útěku vysledovat. V rámci utajení budete muset myslet a jednat velmi rychle. Ale pokud budete chtít, vždy se můžete zkusit ke svému cíli prostřílet hrubou silou.

Černý trh

Pomocí svých spojení s podsvětím získáte přístup na černý trh se zbraněmi a technickými hračkami. Budete moci také využívat běžné výrobky netradičními způsoby a dopracovat se ke svému cíli takto.

Dav ve hře více hráčů

Se svými přáteli se budete utkávat nebo spolupracovat uprostřed davu civilistů. Ale vzhledem k tomu, že budou vypadat stejně jako všechny ostatní osoby, budete muset využít svůj pozorovací smysl a schopnost jednat nenápadně. Jakmile se objeví neočekávaná hrozba, vaše reakce bude muset být bleskurychlá.

 

conv

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 16. dubna 2010
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local, online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Montreal
Žánr: Akční adventura, Stealth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ