Wii SSX Blur

Kód: SR8540
Bazar
Neohodnoceno
399 Kč –43 %
Wii SSX Blur
399 Kč –43 % 229 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Toto je duše SSX ™ – remixovaná, nabitá novou energií a v plném provedení. Revoluční ovládání, které plně využívá potenciálu Nintendo Wii, vám dá absolutní kontrolu nad vaším lyžařem nebo snowborďákem na zemi nebo ve vzduchu. Každý váš pohyb se promítne ve vašich dovednostech, které stvoří legendu svahů. Jednou rukou ovládáte svou jízdu po úbočí hory a druhou řídíte gejzíry vzdušných manévrů. V SSX Blur je vaší arénou hora.

 

Hlavní rysy:

- Na zemi a ve vzduchu

Na zemi použijte Nunchuk ovladač ke carvování dolů po svahu a s pomocí dálkového ovladače skákejte do vzduchu k provedení spinů, flipů a grabů.

- Dobijte horu

Se třemi různými vrcholy a 12 nově upravenými tratěmi k dispozici můžete bombardovat horu nonstop od vrcholku po úpatí.

- Přidejte si do hry vlastní postavy

Známé tváře licencovaného produktu SSX se vracejí, včetně Maca, Kaori, Psymona a Allegry plus dvou zcela nových super jezdců.

- Porazte své největší rivaly

Vyzvěte své přátele k vrcholnému závodu nebo freestylové bitvě a předveďte jim co znamená rychlost a styl! Během jízdy házejte kolem sebe koule a zmizte soupeřům v oblaku sněhu.

- Upravte si své Über triky

Použijte revoluční dálkový ovladač Nintendo k provedení těch nejšílenějších Über triků. Se svým závodníkem v letu proveďte specifický tah ovladačem a vytvořte tak nejskvělejší vzdušné pohyby.

- Závoďte podle rytmu

S adrenalinovou hudbou, rozšiřující váš zážitek, se rytmus zintenzívní podle toho jaké triky předvedete a naplníte zcela nový Groove Meter. Jezděte v rytmu, zvyšujte svou rychlost, zlepšete se vzduchu a vládněte hoře.

 

2_2

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 1 rok
Wii hry: wii
wii pro více hráčů: wii více hráčů
Wii sportovní: Wii sport

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: