Wii Star Wars: The Force Unleashed

Kód: SR0130
Bazar
Neohodnoceno
299 Kč –17 %
Wii Star Wars: The Force Unleashed
299 Kč –17 % 249 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.11.2022

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sága Star Wars pokračuje ve Star Wars: Force Unleashed, což je videohra vyvinutá společností LucasArts, jež hráčům umožní hrát za Darth Vaderova tajného učedníka a slibuje, že přinese nová odhalení ze světa Star Wars. Rozsáhlý příběh vytvořený v režii samotného George Lucase se odehrává v období mezi Star Wars: Episode III Revenge of the Sith a Star Wars: Episode IV A New Hope. V ní budou hráči pomáhat zloduchovi, který bude chtít galaxii zbavit existence rytířů Jedi - a čelit následkům svých činů, které budou mít dopad na budoucnost celé galaxie.

Hra plně využívá nově vyvinutých postupů, například technologie Digital Molecular Matter (DMM) společnosti Pixelux Entertainment či systému Euphoria společnosti NaturalMotion. V kombinaci se systémem Havok PhysicsT tak tyto nové technologie přinášejí hry, jejichž existence je možná pouze díky nové generaci konzolí.DMM se stará o maximální interaktivitu veškerých objektů v prostředí, a tak se všechno chová jako ve skutečnosti - sklo se tříští jako sklo, dřevo se láme jako dřevo a rostliny na planetě Felucia rostou tak, jak by na této planetě rostly.Technologie Euphoria reprezentuje revoluční engine simulace chování, který všem interaktivním postavám zajistí umělou inteligenci, jež se postará o jejich realistické a logické chování, navíc se budou přizpůsobovat aktuálním okolnostem, takže nastalou situaci budou pokaždé řešit trochu jinak.

Vlastnosti:
- V období mezi Epizodou III. a IV. budou hráči v roli Darth Vaderova tajného učedníka lovit rytíře Jedi.

- Hráč v roli tajného učedníka bude moci ovládnout čtyři základní prvky Síly: odhození, sevření, odražení a blesky; navíc je bude moci vzájemně kombinovat.

Příklady možného použití Síly:
- Tajný učedník bude moci prostřednictvím odhození vrhat nepřátele na zdi

- Pomocí sevření bude možné nejen nepřátele odhodit stranou, ale také je zvednout do vzduchu, udeřit do nich bleskem a poté je nechat spadnout na zem, aby explodovali jako bomba.

- Kromě nových protivníků vytvořených pouze pro hru, jako jsou například uprchlíci Jedi či Feluciané, se hráči také setkají se známými tvářemi z filmů Star Wars, a to včetně Darth Vadera.

 

swu_1

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Wii
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 19. září 2008
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Nintendo Wii
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: LucasArts
Výrobce: Krome Studios
Žánr: Akční adventura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ