XBOX 360 BioShock + The Elder Scrolls 4: Oblivion

Kód: SR15975
Bazar
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení

BAZARAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

XBOX 360 BioShock + The Elder Scrolls 4: Oblivion v jednom balíčku pro konzoli Xbox 360.

BioShock, vyvinutý společností 2K Games, byl považován za jednu z nejlepších her své doby. Získal řadu ocenění, včetně ocenění Hra roku 2007 od různých herních publikací a organizací. Hra byla také chválena za svůj inovativní příběh, atmosféru a vizuální prezentaci.

The Elder Scrolls IV: Oblivion, vyvinutý společností Bethesda Game Studios, byl také velmi úspěšný a získal mnoho prestižních ocenění. Hra byla oceněna jako Hra roku 2006 a získala mnoho dalších ocenění za svůj svět, příběh, herní rozsah a technickou stránku.

Obě hry jsou uznávanými tituly v herním průmyslu a obdržely uznání za své kvality, příběhy a herní inovace.

 

 

5_56

 

 

asa 2

 

Oblivion - Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem, nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy. Game of the Year Edition také obsahuje datadisky Knights of the Nine a Shivering Isles, přidávající nové a unikátní úkoly do už tak obrovského světa hry Oblivion. Zjistěte proč kritici zvolili Oblivion nejlepší hrou roku 2006. Hlavní vlastnosti: Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte si a hrajte za jakoukoli postavu, co si dokážete přestavit – od vznešeného válečníka až po zlověstného vraha či vrásčitého čaroděje.Boj zblízka a magie z první osoby: Zcela nový systém boje a magie přináší pocit ze hry na novou úroveň intenzity, kde cítíte každý vánek.Oslňující umělá inteligence Tento průlomový systém umělé inteligence dává NPC postavám hry Oblivion plný rozvrh činností a schopnost dělání vlastních voleb závislých na světě kolem nich. NPC postavy samostatně jí, spí a plní svoje povinnosti.Nové země k prozkoumání V datadisku Shivering Isles, uvidíte svět vytvořený podle Sheogorathových představ, rozdělený na dvě častí zvané Mania a Dementia, které se nedají připodobnit k ničemu, co jste již zažili.Noví nároční nepřátelé Na Shivering Isles budete bojovat s novými monstry jako je ohyzdný hmyz, Flesh Atronach, kostnatý Shamble, či obojživelný Grummit.Založte novou frakci: Řád Knights of the Nine byl po velmi dlouhou dobu rozpuštěn. Znovuzískejte jejich zašlou slávu a procestujte daleké pláně Cyrodiilu při plnění epických úkolů.

 

6_1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RPG hry na XBOX 360
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: 2K Games
Výrobce: Bethesda Game Studios

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ