XBOX 360 Enslaved: Odyssey to the West

Kód: SR1560
Bazar
Neohodnoceno
199 Kč –25 %
XBOX 360 Enslaved Odyssey to the West
199 Kč –25 % 149 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Více než 150 let v budoucnosti, svět se změnil k nepoznání. Jediné, co zůstalo, je tenčící se lidská populace a nemilosrdní roboti, kteří zbyli z válek dávno minulých. Ve hře Enslaved převezmete roli Monkeyho, silného a neotesaného samotáře, a jeho společnici Trip, která je technologicky zdatná mladá dívka z mírumilovné komunity. Oba dva jsou zajati tajemnou otrokářskou lodí, o které se říká, že unáší lidi a bere je na západ, odkud už se nikdy nevrátí. Jak se hrdinové pokusí o útěk, Trip brzy pochopí, že Monkey je se svou sílou, její jediná šance na cestu zpět domů. Hackne tak otrokářskou čelenku, zotročí Monkeyho a propojí je dohromady – pokud ona umře, on uře také. Její cesta se tak stává jeho. Hráč tak musí dávat pozor, aby Trip i Monkey spolupracovali a musí je dostat do bezpečí. Monkey se obratně ohání svojí věrnou tyčí, aby zaútočil nebo se uchránil před nepřáteli, využíváním útoků, blokováním a protiúderů.

Hlavní lákadla:

  • Filmové mistrovské dílo: hra obsahuje dramatické cutscény režírované Andy Serkisem (Pán Prstenů, King Kong), který také hraje hlavní roli Monkeyho.
  • Ohromující prostředí: prozkoumejte nádherný, přízračný svět válkou zdevastovaných měst, kde se obnovuje příroda a kde je nebezpečí za každým rohem.
  • Taktická hratelnost: prohledávejte prostředí, spolupracujte s Trip a vyberte si cestu souboje napříč nebezpečnými oblastmi a nepřáteli, které na vás čekají.
  • Okouzlující příběh: hrajte napříč originálním příběhem, na kterém spolupracoval Alex Garland (Pláž, 28 dní poté), volně inspirované klasickým čínským románem Cesta na západ, odhalí vyvíjející se vztah mezi Monkeym a Trip během jejich cesty o přežití.
  • Dynamický soubojový systém: Statečně útočte nebo braňte pomocí kombinace útoků, blokování a intenzivních úderů, které umožní Monekymu získat převahu nad nepřítelem, sebrat mu zbraň a použít ji pro sebe, roztrhat nepřátele na kusy nebo je zničit pomocí jediného výbuchu.

 

1_17

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 8. října 2010
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Namco Bandai Games
Výrobce: Ninja Theory
Žánr: Akční adventura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: