XBOX 360 Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Kód: SR7800
Bazar
Neohodnoceno
299 Kč –3 %
XBOX 360 Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
299 Kč –3 % 289 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

BAZARAD

Kompletní

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Episodes from Liberty City je zcela nový titul z herní série Grand Theft Auto, který obsahuje dvě kompletní hry v jednom balení - “The Ballad of Gay Tony” and “The Lost and The Damned”.

The Ballad of Gay Tony

Příběh The Ballad of Gay Tony (Příběh Gay Tonyho) vnáší do města Liberty City větší než malé množství střelných zbraní, pozlátka a špíny. Hráči se v roli Luise Lopeze, na částečný úvazek chuligána a na úvazek plný asistenta uměleckého vedoucího slavného nočního klubu Tony Prince (zvaného „Gay Tony“) , budou prodírat předivem rodinných a přátelských svazků, plni nejistoty, kdo je upřímný a kdo hraje nefér ve světě, kde je všechno na prodej.

  • Hra Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony od tvůrců herní série, firmy Rockstar North, zasazená do města Liberty City, doplňuje výpravný příběh předchozích dílů a její děj se protíná se scénáři her Grand Theft Auto IV a Grand Theft Auto: The Lost and Damned. S novými úkoly, zbraněmi, vozidly, hudebními skladbami a materiálem pro hru více hráčů, který na jedné straně předvádí pompézní charakter centra města a na druhé straně zviditelňuje skutečnost, že všechno a všichni jsou k mání, stačí zaplatit příslušnou cenu.
  • Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony, netrpělivě očekávaný druhý díl materiálů ke stažení pro hru Grand Theft Auto IV na platformě Xbox 360®, bude k dispozici po celém světě od 29. října 2009 na disku společně s dílem The Lost and Damned jako součást titulu vydávaného pod názvem Episodes from Liberty City (hrát lze bez původní hry Grand Theft Auto IV) nebo bude ke stažení výhradně prostřednictvím služby Xbox LIVE® (v takovém případě je třeba vlastnit hru Grand Theft Auto IV).

Úkoly - zbrusu nové úkoly, které nabídnou dokonalý zážitek od začátku až do samého konce. V konzolové verzi Grand Theft Auto zcela poprvé opakované přehrávání misí.

Zbraně - nové, velice účinné zbraně, jako přísavné bomby a vyspělé odstřelovačské pušky, k tomu ještě nové, účinné útočné brokovnice a samopaly.

Dopravní prostředky - celá flotila nových automobilů, například nových luxusních vozů, a sbírka zvláštních dopravních prostředků, ve které nechybí bojový vrtulník nebo obrněný transportér N.O.O.S.E.

Média - zcela nové programování TV pro případy, kdy se nebude Luisovi chtít ven, a nový obsah na internetu, který lze procházet v Tw@ Café.

Hra pro více hráčů - fanoušky oblíbené režimy z Grand Theft Auto IV jsou nyní ještě lepší než kdy dříve, jsou tu nová místa a kupy nových zbraní a dopravních prostředků.

Přídavky - celá řada nových vedlejších úkolů, miniher a doplňků pro Xbox 360.

The Lost and Damned

Johnny je dlouholetým členem nechvalně proslulého motorkářského gangu The Lost. Johnny se v Liberty City stará o zajišťování obchodních příležitostí pro The Lost, ovšem jeho prvořadým zájmem musí být nášivka, kterou nosí na zádech, a Billy Grey, prezident klubu. Když se však Billy vrací z nedobrovolné dovolené, odhodlán znovu rozpoutat krveprolití, ocitá se Johnny uprostřed kruté pouliční války s konkurenčním gangem o kontrolu nad městem rozděleným násilím a úplatkářstvím. Dokáže bratrství přežít?

  • Hra Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned od tvůrců herní série, firmy Rockstar North, zasazená do města Liberty City, přidává novou hlavní postavu, Johnnyho Klebitze, a příběh, který se protíná se scénářem hry Grand Theft Auto IV; nové úkoly představují neotřelý způsob, jak prozkoumat Liberty City s novými režimy hry pro více hráčů, novými zbraněmi a dopravními prostředky; pak tu je také nový hudební doprovod – to vše s úžasnou tvůrčí hodnotou, tak charakteristickou pro sérii Grand Theft Auto.
  • Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned, netrpělivě očekávaný první díl materiálů ke stažení pro hru Grand Theft Auto IV na platformě Xbox 360®, je k dispozici po celém světě výhradně prostřednictvím služby Xbox LIVE®.

Úkoly - zbrusu nové úkoly a nový příběh, který se prolíná s původní dějovou linií hry Grand Theft Auto IV.

The Lost - hrajte v roli Johnnyho, člena motorkářského gangu The Lost. Poznejte město Liberty City z pohledu člena motorkářského gangu a jeho životního stylu.

Zbraně - přibyl celý arzenál zbraní včetně nového granátometu a zkrácené brokovnice. Nové zbraně budou k dispozici jak ve hře pro jednoho, tak ve všech nových režimech hry pro více hráčů.

Dopravní prostředky - nové dopravní prostředky – celá sbírka motocyklů, mezi nimiž nechybí Johnnyho vlastnoručně upravený chopper.

Fyzika - nově upravené ovládání motocyklu a fyzika jízdy.

Hra pro více hráčů - řada nových, akčně pojatých režimů hry pro více hráčů, včetně šílené soutěže motorkářského gangu a týmové spolupráce.

 

gta

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 29. října 2009
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Rockstar Games
Výrobce: Rockstar Studios
Žánr: Akční adventura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: