XBOX 360 The Godfather

Kód: SR1518
Bazar
Neohodnoceno
599 Kč –42 %
XBOX 360 The Godfather
599 Kč –42 % 345 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2020

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

XBOX 360 The Godfather

 

Vítejte v Corleoneho rodině. Končí život špatných jobů a titěrných krádeží, vstupuješ do nejslavnější americké kriminální organizace. Nadešel čas, aby sis sám zjednal respekt, plnil si svoje příkazy, postupoval výš a udělal z New York City svoje město. Hraj těmi správnými kartami a všechno půjde hladce a stane se z Tebe další, ten nejmocnější Don.

Příběh o rodině, respektu a oddanosti, The GodfatherT (Kmotr), který napsal Mario Puzo a který zfilmovali v Paramount Pictures, byl předlohou pro tuto hru, kde vstoupíte do Corleoneho rodiny a budete si získávat respekt, abyste se postupně dopracovali až na post samotného Dona v New Yorku v letech 1945-1955. Hra The Godfather vás postaví do středu dění v jednom z historicky nejuznávanějších kinametografických kousků, kde navíc můžete do hry poslat sami sebe a pak si vybrat cestu, kterou se vydáte, aby se z vás stal nebezpečný a obávaný Don.

Hra The Godfather hráči nabídne nespočet možností, jak vyřešit problémy rodiny - brutálním násilím, obratnou diplomacií anebo rafinovanou kombinací obou možností. Od bankovní loupeže přes automobilové honičky až po vydírání, ponořte se do světa Kmotra, kde jsou zastrašování a smlouvání vaše lístky na vrchol. Hráč bude moci využít oddanosti a strachu jiných, aby si vydobyl respekt u ostatních postav tohoto světa. Rozhodnutí budou mít ale trvalé následky, stejně jako tomu bylo i v originální předloze.

Ve filmu Kmotr od Paramount Pictures se představili jedni z nejlepších herců Hollywoodu a někteří z nich se podíleli také na tvorbě hry. Všechny postavy z filmu najdete i ve hře samotné, navíc s přesnou podobou, a dokonce jsme si kvůli dramatičnosti a autentičnosti propůjčili jejich hlasy, takže si budete moci vychutnat např. tyto: Marlon Brando (Don Vito Corleone), James Caan (Sonny Corleone) a Robert Duvall (konsiliér Tom Hagen).

 

XBOX 360 The Godfather

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 22. září 2006
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Electronic Arts
Výrobce: EA Redwood Shores
Žánr: Akční adventura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: