XBOX 360 Tom Clancy's HAWX 2

Kód: SR9499
Bazar
Neohodnoceno
299 Kč –40 %
XBOX 360 Tom Clancy's HAWX 2
299 Kč –40 % 179 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vzdušné souboje se změnily. Stejně jako vy. Jako člen přísně tajné letky H.A.W.X. 2 patříte mezi několik málo vyvolených. Jste opravdovou elitou. Nadvládu si ve vzdušném prostoru vydobudete díky svým bleskovým reflexům, nejmodernějším technologiím a hypermoderním strojům, jejichž existenci vlády kategoricky odmítají.

V krvi máte všechny přednosti nejmodernějších válečných letounů světa. Na nepřátelské území vniknete nepozorovaně, uštědříte zdrcující úder a uniknete dříve, než se protivník vzmůže na reakci. Své protivníky oslabíte díky technologické převaze na obrovskou vzdálenost a pak si s nimi pohrajete v nervydrásajícím souboji zblízka. Vaše ocelové nervy vám umožní úspěšně létat noční mise, čerpat palivo za letu a provádět mnoho dalších kousků.

Vaše práce nese rysy profesionality, umění a dokonalé účinnosti. Jste přece členem H.A.W.X. 2 a patříte tak mezi nejlepší vojenské piloty, jací kdy spatřili světlo světa.

Ovládněte nebe jako elitní vzdušný válečník: Využijte všech svých schopností a zužitkujte široké palebné možnosti, které vám propůjčují nejlepší stroje moderního bojiště. Vzlétat budete v dešti kulek. Přistávat budete v noci na letadlových lodích. Zúčastníte se nadzvukových soubojů. Budete útočit z bezpečné vzdálenosti s využitím bezpilotních letounů. Stanete se elitním taktickým pilotem.

Rozdrťte své nepřátele prototypovou technologií: Nebe vám pomohou ovládnout trysky s řízením směru tahu letounu F-35 nebo třeba přísně tajný systém rozšířené reality. Budete mít přístup k technologiím, jaký se nabízí pouze opravdové elitě.

Zažijte souboje budoucnosti na vlastní kůži: Sledujte, jak se kokpit nepřátelského stroje tříští pod náporem vašeho kanónu. Pociťte zdrcující dopad vašich laserem naváděných bomb při nízkých přeletech nad cílem. Užijte si provázanosti s družstvem Ghost Recon a zažijte s ním vzrušující příběh. Válka sice není hezká, ale rozhodně vypadá úchvatně.

Dokažte své schopnosti nad nejslavnějšími místy světa: O neuvěřitelnou míru realističnosti se stará terén vytvořený podle detailních satelitních snímků pořízených satelitem GeoEye. Nad Moskvou, Perským zálivem i Indickým oceánem budete krásou prostředí naprosto uneseni.

 

haw

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 3. září 2010
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Bucharest
Žánr: Simulace
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: