XBOX ONE Tropico 5 Penultimate Edition

Kód: SR5749
Bazar
Neohodnoceno
Značka: kalypso
499 Kč –30 %
XBOX ONE Tropico 5 Penultimate Edition
499 Kč –30 % 349 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2020

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Přichází Tropico 5 na herni konzole XBox One, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře.

Připravte se na lepší grafické zpracování, detailnější prostředí a více akce na obrazovce. Nově své impérium bude možné budovat v různých století a s různou hratelností od roku 1800 až po budoucnost, kde se projeví války, úpad trhu a další nástrahy.

Tím nejzajímavějším je jistě kooperace až 4 hráčů a to jak v dobrém, tak i ve zlém.

Nechť El Presidente vládne navěky!!

Musíte řešit neustále se měnící potřeby svého lidu, stejně jako opozičních frakcí a tím položit základy pro svou vlastní dynastii.

Během let ve funkci můžete svěřovat členem Vaší rozvětvené rodiny na ostrově mocenské pozice jako například velvyslanec, velící generál, nebo dokonce nejvyšší vládce, aby Váš odkaz přetrval věky.

Spolu s Vaším vlivem a bohatstvím rostou i hrozby pro Vaši rozrůstající se ostrovní velmoc.

Dokážete přežít obě světové války, prosperovat během velké hospodářské krize, vládnout železnou pěstí diktátora během studené války a posunout svou zemi do moderní doby a ještě dál?

Od 19. po 21. století, každá doba přináší své vlastní výzvy a příležitosti.

Kromě bohatství dalších nových funkcí, včetně pokročilé obchodní mechaniky, technologií, vědecko-výzkumných stromů a průzkumu ostrova, přináší Tropico 5 i kooperativní a kompetitivní multiplayer až pro čtyři hráče poprvé v dějinách série ! Viva El Presidente!

Od konce 19. po 21. století, každá doba přináší své vlastní výzvy a příležitosti.Začněte svou vládu během koloniálních časů a doveďte svůj národ přes moderní dobu až do budoucnosti!

Každý člen El presidentovy rozvětvené rodiny je přítomen na ostrově a může být jmenován do významné pozice, kde dokáže získávat dovednosti a zkušenosti v přidělených úkolech.

Rozvíjejte národ objevováním nových budov, technologií a zdrojů. Změňte své staré budovy na modernizovány, hyper-efektivní vzory hodné hospodářské velmoci!

Vytvořte globální obchodní flotilu a svým loďstvem zajistěte import/export na sousední ostrovy a do klíčových zemí. Odhalte co leží za neprozkoumaným územím.

Pošlete prospektory hledat nové minerály a rudy, ale mějte se na pozoru před nepřátelskými zvířaty a domorodými kmeny. Celá grafická stránka je propracovaná, aby dodala hře Tropico 5 výraznou historickou vizuální identitu.

Vyberte si z více než 100 unikátních staveb z každého z jednotlivých období. Až čtyři hráči mohou budovat své vlastní města a ekonomiky na dané mapě ostrova, sdílet zdroje a občanů, nebo si navzájem vyhlásit válku.

Penultimate edice hry Tropico 5 na XBox One obsahuje navíc: rozšiřující DLC balíček Bayou del Olfato do hry (obsahuje nový kostým pro avatara a novou mapu pro režim Sandbox Mode). rozšiřující DLC balíček The Big Cheese. rozšiřující DLC balíček Hostile Takeover (generalissima, Mad World, Joint Venture) do hry. 5 exkluzivních bonusových map do hry.

 

5_8

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox One
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 24. května 2016
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Kalypso Media
Výrobce: Haemimont Games
Žánr: Simulace, Strategie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: