XBOX Operation Flashpoint Elite

Kód: SR15000
Bazar
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
xbox operation flashpoint elite
499 Kč –20 % 399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2020

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Operation Flashpoint: Elite je vrcholný realistický válečný zážitek, kde se všechno děje jako ve skutečnosti. Jeho konfliktní nastavení vtáhne hráče do akce tak hluboce, protože se jedná o tak věrohodné vojenské prostředí. Poprvé v takové hře hráč ovládá a velí nejen vojákům všech úrovní a oddílů, ale také pozemním, námořním a leteckým vozidlům - vojenským i civilním - od automobilů, přes APC, až po tanky a dokonce i vojenské vrtulníky .

Je rok 1985, uprostřed studené války, a Gorbačov byl zvolen k moci, která s sebou přináší politiku glasnosti a perestrojky. Sovětské odbojové skupiny jsou však proti nové vlně a odmítají sloužit novému režimu v Moskvě.

Jedna skupina převzala kontrolu nad ostrovní komunitou a používá ji jako ozbrojenou pevnost starého řádu. NATO bylo povoláno jednat jako mírové síly. Operace Flashpoint začíná tím, že se hráč připojí k první misi proti Sovětům.

Je to hra úplné svobody s vojenskými krizovými situacemi, kterou můžete zvládnout z vlastní iniciativy. Jakmile projdete fází instruktáže mise, je na hráčově rozhodnutí, jak bude řešena celková mise nebo kampaň. Tato rozmanitost také umožňuje hráčům používat ze všech druhů příkazů a ovládání od velení čety, řízení dunivých vozidel a pilotování vrtulníku až po odstřelovače.


Otevřené prostředí hry je obrovské a můžete jít kdykoli a kdekoli; Nejste omezeni na hraní v „zděných“ oblastech specifických pro misi.

Na Xboxu je hra dodávána s další kampaní nazvanou Operation Flashpoint: Resistance, která se odehrává roky před tím, než studená válka Operation Flashpoint dosáhla krizového bodu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 28. října 2005
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Platforma: XBOX
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Codemasters
Výrobce: Bohemia Interactive Studio
Žánr: Taktická střílečka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: