BAZARAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Tourist Trophy: The Real Riding Simulator je závodní simulátor motocyklů, který byl vydán pro PlayStation 2 v roce 2006. Hra byla vyvinuta společností Polyphony Digital, tvůrci populární série závodních her Gran Turismo. Tourist Trophy nabízí realistické zážitky z jízdy na motocyklu, detailní simulaci fyzikálních vlastností a široký výběr motocyklů.

Hra obsahuje více než 100 licencovaných motocyklů od různých výrobců, jako jsou Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Ducati a další. Modely motocyklů zahrnují různé kategorie, jako jsou sportovní, cestovní, naháče a klasické motocykly. Hráči mohou své motocykly upravovat a ladit, což jim umožňuje přizpůsobit si svůj stroj podle svých preferencí a stylu jízdy.

Tourist Trophy obsahuje několik závodních režimů, včetně Arcade Mode, Tourist Trophy Mode a Time Trial. V Arcade Mode si hráči mohou rychle vybrat motocykl a závodní trať a okamžitě začít závodit. Tourist Trophy Mode je kariérní režim, kde hráči musí postupně procházet různými závody a výzvami, aby získali nové motocykly a odemykali další tratě. Time Trial je režim, ve kterém hráči závodí sami proti času na závodních tratích.

Hra nabízí více než 35 závodních tratí, včetně skutečných závodních okruhů, jako jsou Suzuka, Laguna Seca, Nürburgring a další. Grafika a zvuk ve hře jsou velmi pěkné pro svou dobu, s důrazem na detaily a realistické prostředí.