ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS4 Garfield Kart: Furious Racing je arkádová závodní hra inspirovaná slavným komiksovým kočkou Garfieldem. Hra byla vyvinuta společností Artefacts Studio a vydána společností Microids. Garfield Kart: Furious Racing je dostupný na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC a byl vydán v listopadu 2019.

Garfield, slavná kočka milující lasagne, je zpět v závodní hře bez omezení! Vyberte si svou postavu a motokáru podle jejich charakteristik a stylu jízdy, nejdříve vyjděte ze startovní čáry a ovládejte smyky, abyste předběhli své protivníky. Použijte šílené bonusové předměty, jako je polštář nebo kouzelná hůlka, abyste získali výhodu a dostali se nejprve přes cílovou čáru. Jsi líný jako Garfield? Použijte zkratky, abyste předjeli ostatní závodníky! Závoďte s přáteli v místním režimu nebo online, až s osmi hráči na 16 ikonických okruzích ze světa Garfieldu.

3 HERNÍ REŽIMY: Grand Prix, Single Race, Time Trial

MULTIPLAYER až 4 hráči v režimu rozdělené obrazovky a až 8 hráčů v režimu online

16 OKRUHŮ: Bláznivé závody v ohromujícím prostředí inspirovaném světem Garfield, jako je Palerock Lake a Pastacosi Factory

8 CHARAKTERŮ: Garfield, Odie, Jon, Nermal, Arlene, Liz, Harry a Squeak

ÚTOKOVÉ A OBRANNÉ BONUSY, které vám pomohou otočit závod Přizpůsobte si svoji postavu a motokáru pomocí desítek doplňků

Doplňkové parametry

Kategorie: Závodní hry na PS4, Playstation 4, Microids, Nové, Pro jednoho hráče, Závodní, Angličtina
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local, online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 4