Obsah: kompletný, vrátane manuálu

z22

Detailné informácie

Podrobný popis

Dirt Showdown pre Xbox 360 je akčná závodná hra vydaná ako súčasť populárnej série Dirt od spoločnosti Codemasters. Táto hra predstavuje odklon od tradičnejších rallye pretekov tejto série, pričom sa viac približuje arkádovému štýlu s dôrazom na deštrukciu a show. Hra bola vydaná v roku 2012 a obsahuje širokú škálu režimov a typov pretekov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali rýchlu a zúrivú zábavu.

Demolition Derby Hráči sa môžu zúčastniť šialených pretekov Demolition Derby, v ktorých je cieľom nielen vyhrať preteky, ale aj spôsobiť čo najväčšie škody ostatným vozidlám na trati.

Hoonigan: Tento režim kladie dôraz na triky, skoky a driftovanie. Hráči musia vykonávať rôzne kaskadérske kúsky a triky, aby získali body a porazili svojich súperov.

Pretekárske podujatia Okrem režimov deštrukcie ponúka Dirt Showdown aj tradičnejšie pretekárske podujatia, v ktorých je hlavným cieľom dosiahnuť na konci pretekov prvé miesto.

Multiplayer: Hra ponúka silnú zložku pre viacerých hráčov vrátane online pretekov a lokálneho režimu rozdelenej obrazovky, ktorý hráčom umožňuje súťažiť s priateľmi a hráčmi z celého sveta.