Adventury na PS5

Adventury na PS5 jsou jako vyšetřování zločinu ve virtuálním světě! Tady jsi detektivem, archeologem nebo dobrodruhem, co se vydává na cestu plnou záhad a dobrodružství. Jsi vybaven lupou, mapou nebo někdy jen vlastním odvahou a inteligencí. Hledáš stopy, rozlušťuješ hádanky a snažíš se objevit tajemství, která čekají na odhalení. Musíš být pozorný, trpělivý a schopný logického myšlení, protože tady nejde jen o fyzickou sílu, ale i o schopnost spojit všechny kousky dohromady. Tohle není jenom hra, tohle je jako cesta do neznáma, kde je každý krok novou záhadou a dobrodružstvím!

 

#ShowMore#

Díky výkonu a technologickým inovacím konzole PS5 se adventury na této platformě mohou pochlubit působivou grafikou, realistickým zvukem, rychlým načítáním a hladkou hratelností. Funkce ovladače DualSense, jako je haptická odezva a adaptivní spouště, zvyšují imersi a zlepšují zážitek z hraní.

Některé populární adventury na PS5 zahrnují:

Life is Strange: True Colors: Nejnovější díl v úspěšné sérii interaktivních filmových her, který hráče zavádí do role Alex Chen, mladé ženy s nadpřirozenými schopnostmi, která se snaží rozplést záhadu ve městě Haven Springs.

The Dark Pictures Anthology: The Dark Pictures Anthology: House of Ashes je třetí díl série The Dark Pictures Anthology od studia Supermassive Games, která je dostupná na PlayStation 5 (PS5).House of Ashes, podobně jako ostatní hry v sérii, je interaktivní hororová adventura se zaměřením na příběh a atmosféru. Hra je zasazena do roku 2003 v Iráku, kde skupina vojáků z USA a jejich spojenců narazí na starodávnou sumerskou zříceninu hluboko pod zemí během vojenského konfliktu. Jakmile začnou prozkoumávat podzemní komplex, zjistí, že nejsou sami a čelí hrozivým a neznámým nestvůrám.

Tyto tituly a mnoho dalších adventur na PS5 nabízejí rozmanité zážitky, které uspokojí hráče různých preferencí a zájmů, a

 

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

449649
1449649
233793 or
Nové
SR397939
PS5 The Falconeer: Warrior Edition
Nové
449 Kč
SR447937
PS5 Beyond a Steel Sky steelbook edition
Nové
649 Kč
SR996688