PS5 ovladače

PS5 ovladače zahrnují jsou určené pro použití s herní konzolí PlayStation 5 od společnosti Sony a zahrnují různé typy. Tyto ovladače jsou navrženy tak, aby poskytovaly hráčům vylepšený herní zážitek díky pokročilým funkcím a technologiím

#ShowMore#

DualSense Wireless Controller: Hlavní ovladač pro PS5, který nabízí inovativní funkce jako jsou adaptivní spouště, které mohou měnit odpor podle toho, co se děje ve hře, a haptickou zpětnou vazbu, která poskytuje pokročilé vibrační efekty pro realističtější zážitek z hry. Ovladač také obsahuje vestavěný mikrofon a 3,5mm audio jack pro sluchátka.

Speciální edice a barvy: Kromě standardního bílého DualSense ovladače jsou k dispozici i různé speciální edice a barvy, umožňující hráčům vybrat si ovladač, který nejlépe vyhovuje jejich stylu. Příklady zahrnují černou, červenou a modrou variantu, stejně jako omezené edice s tematikou populárních her.

Příslušenství: K PS5 ovladačům je možné přikoupit různé druhy příslušenství, jako jsou nabíjecí stanice pro pohodlné dobíjení více ovladačů současně, ochranné kryty pro zvýšení odolnosti a pohodlí při držení, nebo různé klipy a adaptéry pro spojení ovladače s mobilními telefony a tablety pro vzdálené hraní.

Kompatibilita a použití: Zatímco DualSense ovladač je navržen primárně pro PS5, jeho použití není omezeno pouze na tuto konzoli. Díky Bluetooth konektivitě je možné ovladač používat i s PC, Mac, a dokonce i s některými mobilními zařízeními pro hraní her podporujících externí ovladače.

Technologický pokrok: PS5 ovladače jsou výrazně pokročilejší než jejich předchůdci pro PS4, což zahrnuje vylepšenou životnost baterie, lepší ergonomii pro dlouhodobější pohodlí při hraní, a integrované světelné lišty a dotykové panely pro interaktivní herní zážitky.

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

15691570
115691570